Facebook
Loading...
27 Outletów w Polsce
Znajdź
ZnajdźOutlet
Pokaż filtry
Sortuj:

Bidety

Podkategorie

Cena

Marka


Dostępność wg ilości

Punkt odbioru


Bidet podwieszany DELFI
-12%
290,57 zł/szt 329,32
Kupiło już 207 osób
Bidet podwieszany STREET FUSION
-19%
588,98 zł/szt 723,99
Bidet podwieszany CREA owalny
-15%
538,56 zł/szt 630,58
Bidet podwieszany MODUO
-12%
436,99 zł/szt 494,40
Kupiły już 3 osoby
Bidet podwieszany ZEN
Super Cena
618,19 zł/szt
Kupiły już 3 osoby

Bidety – czy warto?

Bidety


Bidety - nexterio.pl

Po latach nieobecności bidety znowu trafiają do łazienek. Używane są do przemywania miejsc intymnych, a dzięki nowoczesnym rozwiązaniom – jak termostaty czy regulatory przepływu wody – są bardzo wygodne w użyciu. Na rynku znajdują się bidety podwieszane oraz stojące. Który lepszy? Bidet – jaki rodzaj montażu?

Dużą zaletą, jaką może pochwalić się bidet podwieszany, to mniejsza, zajmowana przestrzeń, niż w przypadku bidetu stojącego. Jednak minusem jest równocześnie fakt, że nie można umieszczać na nim dużego ciężaru, ponieważ wówczas bidet może się po prostu urwać. Przy bidecie wiszącym potrzeba także montażu naściennego, co wiąże się z kuciem ścian. Dlatego dobrze robić to podczas większego remontu łazienki.

Bidet cena – jaka?

Oczywiście,gdy myśli się o wydatku tego typu, zaraz przychodzi na myśl bidet cena. Koszty nie są duże, a najtańsze bidety stojące to wydatek od 200 złotych w górę. Wpływ na cenę ma sposób montażu oraz materiał, z jakiego wykonano bidet. Inny aspekt bidet cena to różne funkcje dodatkowe, jak np. wspomniany termostat.

Bidet wymiary – jak dobrać?

O tym, jakie prawidłowe powinien mieć bidet wymiary, decyduje nie tylko wielkość łazienki, ale również fakt, że powinien mieć on 30-40 cm wolnego miejsca po obu stronach. Tak zamontowany WC bidet umożliwia wygodne korzystanie z niego, dając odpowiednią przestrzeń do mycia miejsc intymnych. Uwzględniając powyższe, łatwo określić, jakie są właściwe bidety wymiary.