Facebook
Loading...
39 Outletów w Polsce
Znajdź
ZnajdźOutlet
Free Samples
Zamów darmowe próbki (dodaj 3 darmowe próbki, aby porównać w domu)
Otwórz koszyk próbekUkryj
0
Szczegóły dostawy
Wybrany paczkomat:
Adres paczkomatu:

Formy płatności

 

 

Forma płatności

Wysokość dopłaty (brutto)

Za pobraniem

1,5%
wartości zamówienia

Przedpłata (przelew na konto)

0 PLN

Płatność elektroniczna

1%
wartości zamówienia

Płatność PayPal

0 PLN

Zakupy na raty

20 PLN

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Uwaga!!! 

* W zależności od wyboru formy płatności system automatycznie doliczy dodatkową opłatę do wartości zamówienia.
* Zamówienie zostanie skierowane do dalszej realizacji wyłącznie po otrzymaniu potwierdzenia wpłaty należności.

 

I. FORMY PŁATNOŚCI

 

POBRANIE (przy odbiorze w dostawie kurierskiej) 

 1. Płatność gotówką spedytorowi firmy kurierskiej w miejscu dostawy
 2. Prosimy mieć przygotowaną odliczoną kwotę celem zapłaty kurierowi. Kurier może nie mieć przy sobie kwoty wystarczającej na wydanie. Maksymalna wartość zamówienia przy tej formie płatności wynosi 8 000zł

PRZEDPŁATA ( przelew na konto przed realizacją zamówienia)

 1. Wpłaty należy dokonać na nr konta podanym w e-mailu wysłanym przez nas po złożeniu zamówienia (nr konta dostępny jest również w zakładce „Moje konto”)
 2. W tytule przelewu należy podać nr zamówienia.
 3. Płatności należy dokonać w ciągu 72 godzin od momentu złożenia zamówienia – po upływie tego terminu zamówienie zostanie anulowane.
 4. Po pozytywnej weryfikacji płatności zamówienie zostanie skierowane do realizacji. Klient zostanie o tym poinformowany za pośrednictwem poczty elektronicznej

Płatność elektroniczna

 1. System szybkich płatności realizowany jest w naszym sklepie za pośrednictwem systemu PayU.pl
 2. Zapłaty za zamówienie dokonać można z wykorzystaniem karty kredytowej lub za pośrednictwem szybkiego przelewu elektronicznego.
 3. Realizując tę formę płatności klient zostaje przekierowany na stronę serwisu właściwego dla wybranej formy płatności, umożliwiającego dokonanie płatności za zakupy.
 4. Transakcje obsługiwane przez serwis objęte są najwyższym poziomem bezpieczeństwa. Wymiana informacji pomiędzy sklepem, a bramkami jest szyfrowana w oparciu o technologie SSL. 
 5. Płatność za pośrednictwem systemu PayU.pl powinna być dokonana w ciągu 72 godzin od momentu złożenia zamówienia. W przeciwnym wypadku zamówienie zostanie anulowane.
 6. Informacja o anulacji zostanie wysłana do klienta na adres mailowy podany podczas rejestracji

Płatność PayPal

 1. Forma płatności realizowana przez system PayPal zaraz po złożeniu zamówienia.
 2. Osoby korzystające z tej formy płatności zostaną przekierowane na stronę serwisu operatora PayPal, umożliwiającego dokonanie płatności za zakupy.
 3. Po przekierowaniu ze sklepu należy zalogować się w systemie PayPal i dokonać płatności.
 4. System sklepu umożliwia automatyczne logowanie i zakładanie konta dla użytkowników posiadających konto w systemie PayPal.
 5. Transakcje  obsługiwane przez serwis PayPal zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa. Wymiana informacji pomiędzy sklepem, a systemem płatności jest szyfrowana w oparciu o technologie SSL.
 6. Płatność za pośrednictwem systemu PayPal powinna być dokonana w ciągu 72 godzin od momentu złożenia zamówienia. W przeciwnym wypadku zamówienie zostanie anulowane.
 7. Informacja o anulacji zostanie wysłana do klienta na adres mailowy podany podczas rejestracji

 

 

 

II. ZAKUPY NA RATY

 1. To bezpieczna i wygodna forma płatności za zakupy – dzięki nim będziesz mógł zrobić zakupy w momencie, kiedy Twój domowy budżet jest już mocno napięty lub planowane zakupy znacznie przekraczają Twoje możliwości finansowe.
 2. Zakupy na raty są można zrealizować w naszym sklepie za pośrednictwem systemu ratalnego firmy PayU S.A.
 3. Korzystając z tej usługi klient zostaje przekierowany na stronę dostawcy usługi w celu wypełnienia wniosku. Dopiero pozytywna weryfikacja umożliwia uruchomienie dalszej procedury zakupowej i realizację zamówienia.
 4. Z systemu ratalnego PayU mogą skorzystać jedynie klienci, którzy dokonają zakupu w sklepie na wartość powyżej 300zł brutto.
 5. Szczegółowe informacje dotyczące procedury weryfikacji oraz procedury przyznawania kredytu znajduje się w zakładce „zakupy na raty”
 6. Na karcie każdego produktu (którego wartość przewyższa 300zł) znajduje się kalkulator kredytowy. Możesz w prosty i bezpieczny sposób sprawdzić liczbę rat i ich ewentualną wielkość.