Facebook
Loading...
50 Outletów w Polsce
Znajdź
ZnajdźOutlet
Free Samples
Zamów darmowe próbki (dodaj 3 darmowe próbki, aby porównać w domu)
Otwórz koszyk próbekUkryj
0
Twoje próbki
Próbki płytek mają charakter wyłącznie poglądowy.
Odcień płytki może się różnić w zależności od partii produkcyjnej.
Szczegóły dostawy
Wybrany paczkomat:
Adres paczkomatu:
Pokaż filtry
Sortuj:
i Dowiedz się, jak plasujemy wyniki wyszukiwania zobacz »

Elementy montażowe do brodzików

ups... żaden produkt nie spełnia Twoich wymagań :(

ale gdy zrezygnujesz z niektórych filtrów, na pewno zobaczysz ciekawą ofertę!

Syfon do brodzika – rzecz niezbędna do prawidłowego działania kabiny

Syfon do brodzika


 Syfon do brodzika - nexterio.pl

Aby dokonać montażu brodzika, należy mieć kilka niezbędnych do tego elementów. Jest to syfon do brodzika, nóżki, stelaże, a także odwodnienia. Nie zawsze sprzedawane są one w zestawie wraz z brodzikiem, więc kupującego może spotkać nieprzyjemna niespodzianka, gdy okaże się, że brodzik wymaga jeszcze dodatkowych zakupów. Jednym z najważniejszych elementów jest syfon do brodzika.

Syfony do brodzików – które wybrać?

Zwykle syfony do brodzików wykonane są z tworzywa sztucznego, rzadziej można spotkać wykonane ze stali nierdzewnej. Mają wysokość od 4 do 10 cm, można więc dopasować odpowiedni do średnicy brodzika. Musi on także pasować średnicą do istniejącej instalacji kanalizacyjnej. Oczywiście syfony do brodzików płaskich powinny być niższe, a do głębokich – wyższe. Zakup nieodpowiedniego może wręcz uniemożliwić korzystanie z syfonu.

Syfon brodzikowy – co warto wiedzieć?

Syfon brodzikowy rzadko ulega awariom, dlatego też zakup solidnego to inwestycja na lata. Pełni on rolę blokady dla nieprzyjemnych zapachów wydobywających się z kanalizacji. Dlatego też syfon brodzikowy to elementy wyposażenia dość istotne w każdej łazience. Dobrze także zaopatrzyć się w korek do syfonu. W ofercie znajdują się korki zarówno uniwersalne, jaki dedykowane konkretnym modelom brodzików.

Syfony brodzikowe – jaka cena?

Syfony brodzikowe to wydatek od kilkunastu złotych wzwyż. Ciekawą opcję jest nabycie syfonu samoczyszczącego, dzięki czemu ma się dodatkową ochronę higieniczną. Tego typu syfony brodzikowe mają także osadniki włosów, dzięki czemu rzadko kiedy się zatykają.