Facebook
Loading...
42 Outlety w Polsce
Znajdź
ZnajdźOutlet
Free Samples
Zamów darmowe próbki (dodaj 3 darmowe próbki, aby porównać w domu)
Otwórz koszyk próbekUkryj
0
Twoje próbki
Próbki płytek mają charakter wyłącznie poglądowy.
Odcień płytki może się różnić w zależności od partii produkcyjnej.
Szczegóły dostawy
Wybrany paczkomat:
Adres paczkomatu:
Pokaż filtry
Sortuj:
i Dowiedz się, jak plasujemy wyniki wyszukiwania zobacz »

Brodziki prostokątne

Cena

Kolor


Marka


Dostępność wg ilości

Kolekcja


Punkt odbioru


Typ wg rozmiaru


Materiał


Długość


Szerokość


Wysokość


Średnica otworu odpływowego


Kształt


Brodziki prostokątne – do jakiej łazienki będzie pasować?

Brodziki prostokątne


 Brodziki prostokątne - nexterio.pl

Brodziki prostokątne to brodziki chętnie wybierane przez klientów dysponujących łazienkami średniej oraz dużej wielkości. Ich kształt pozwala na dopasowanie do innych urządzeń sanitarnych oraz mebli łazienkowych. Brodziki prostokątne można kupić pod kątem istniejącej kabiny lub też w komplecie z kabiną prysznicową. Obojętnie od powodu, warto wiedzieć kilka rzeczy, które ułatwią wybór właściwego. Brodzik powinien zostać uwzględniony przed urządzaniu lub remoncie łazienki.

Brodzik prostokątny – jak przygotować montaż?

Trzeba przewidzieć miejsce na odpływ, w jaki wyposażony jest brodzik prostokątny, a także armaturę podłączaną do baterii prysznicowej lub deszczownicy. Dobrze zwrócić uwagę na aspekty estetyczne, jak na przykład kolorystyka łazienki, aby prysznic i brodzik ładnie komponowały się z całością. Brodzik prostokątny może być głęboki lub też płytki (do 30 mm). Głębsze lepiej będą służyć mniejszym dzieciom (którym mogą służyć nawet jako wanna), a jeżeli zaopatrzone są w siedzisko, będzie to doskonała pomoc dla osób starszych lub chorych.

Brodziki prysznicowe prostokątne – na co zwrócić uwagę?

Brodziki prysznicowe prostokątne muszą mieć także nóżki – dlatego też należy uwzględnić przestrzeń na rury i przyłącza. Warto zaznaczyć, że nie wszystkie brodziki wyposażone są w nie fabrycznie – w wielu przypadkach zachodzi konieczność ich samodzielnego dokupienia. Brodziki prysznicowe prostokątne można nabyć także w pełni wyposażone – we wspomnianych kompletach. A jaki wybrać materiał, aby korzystać z niego jak najdłużej?

Brodzik prysznicowy prostokątny – konglomerat czy akryl?

Najczęściej wybierany brodzik prysznicowy prostokątny wykonany jest z akrylu. Jedną z zalet tego materiału jest brak konieczności uziemiania oraz lekkość, a także łatwość w utrzymaniu w czystości. Można nabyć także brodzik prysznicowy prostokątny wykonany z konglomeratu, łączący w sobie cechy akrylu i materiału ABS. Tutaj duża zaletą jest odporność na zarysowania oraz pęknięcia. W przypadku uszkodzenia można dokupić obudowę, która zakryje defekty.