Facebook
Loading...
27 Outletów w Polsce
Znajdź
ZnajdźOutlet
Pokaż filtry
Sortuj:

Półpostumenty

Cena

Marka


Dostępność wg ilości

Kolekcja


Punkt odbioru


Wysokość


Głębokość


Półpostument MARKET
-25%
81,96 zł/szt 109,00
Kupiło już 13 osób
Półpostument PARVA
-26%
102,96 zł/szt 139,00
Kupiły już 33 osoby
Półpostument PRESIDENT
-25%
119,68 zł/szt 159,00
Kupiło już 48 osób
Półpostument MITO RED
-17%
84,05 zł/szt 101,41

Półpostument - sprawdź, że umywalka z półpostumentem zapewnia niewidoczność instalacji odpływowej

Półpostument


Półpostument - nexterio.pl

Półpostument to element wyposażenia łazienki, który znacznie wpływa na jej estetykę. O ile przy klasycznej umywalce wiszącej wszystkie rury odpływowe są doskonale widoczne, o tyle dzięki niemu znikają one z zasięgu wzroku. Półpostument wymaga tylko prostego montażu, warto jednak wiedzieć, jakie jego parametry należy znać, aby dopasować do swojej łazienki.

Półpostumenty – jak wymierzać miejsce na półpostument?

Półpostumenty mogą mieć różne kształty – od kielichowych po podłużne. Aby wybrać pasujący pod potrzeby konkretnej łazienki, należy zmierzyć szerokość i głębokość instalacji odpływowej, którą ma zakryć. Istotna jest także wysokość od posadzki po dno umywalki. Te trzy parametry pozwolą na znalezienie półpostumentów, które idealnie wpasują się pod umywalką, zakrywając instalację. Półpostumenty wykonywane są z ceramiki sanitarnej, znaleźć można także tego typu osłony ze stali nierdzewnej.

Umywalka z półpostumentem – dlaczego warto?

Oprócz cech czysto estetycznych, umywalka z półpostumentem daje także korzyść praktyczną. Umywalka wisząca znajduje w niej swoje oparcie, dzięki czemu ma się większą pewność jej stabilności oraz trwałości na ścianie. Półpostument nie przeszkadza także w zachowaniu higieny – można w każdej chwili przemyć znajdującą pod nim podłogę. Dlatego też umywalka z półpostumentem jest rozsądnym zakupem.