Facebook
Loading...
27 Outletów w Polsce
Znajdź
ZnajdźOutlet
Pokaż filtry
Sortuj:

Kabiny prysznicowe kwadratowe

Cena

Marka


Dostępność wg ilości

Kolekcja


Punkt odbioru


Typ wg rozmiaru


Sposób otwierania drzwi


Kolor szyb


Kolor profili


Długość


Szerokość


Kabina prysznicowa kwadratowa JOTA 90x90x195 LEWA szkło transparentne
-32%
1059,51 zł/szt 1549,00
Kupiło już 10 osób
Kabina prysznicowa kwadratowa JOTA 90x90x195 PRAWA szkło transparentne
-32%
1059,51 zł/szt 1549,00
Kupiło już 6 osób
Kabina kwadratowa ARTECO PIVOT 80x80x190 transparentne
-21%
989,62 zł/szt 1259,00
Kupiły już 3 osoby

Kabiny prysznicowe kwadratowe – dobry wybór do dużej lub średniej łazienki

Kabiny prysznicowe kwadratowe


Kabiny prysznicowe kwadratowe - nexterio.pl

Kabiny prysznicowe kwadratowe stosowane są najczęściej w łazienkach, gdzie na brak miejsca nie można narzekać. Ich regularny kształt pozwala na wpasowanie pomiędzy inne meble łazienkowe oraz armaturę sanitarną. Może być to zarówno narożnik łazienki, jak i jej centralna część. Kabiny prysznicowe kwadratowe mogą być otwarte lub zamknięte. Czym różnią się od siebie i która będzie lepiej pasować do posiadanej łazienki?

Kabina prysznicowa kwadratowa – lepsza otwarta czy zamknięta?

Każdy rodzaj kabiny ma swoje wady i zalety. Kabina prysznicowa kwadratowa, zamknięta chroni pomieszczenie przed zalaniem przez pryskającą wodę. Dobrze jest wyposażyć łazienkę w wariant zawierający takie elementy, jak szyby z powłoką zapobiegającą osadzaniu się kamienia oraz zawias podnoszący drzwi, z odprowadzeniem wody. Dzięki niemu brodzik, w jaki wyposażona jest kabina prysznicowa kwadratowa, chroni uszczelkę szyby przed uszkodzeniem w wyniku tarcia elementów.

Kabiny prysznicowe otwarte

Kabiny prysznicowe otwarte mogą być montowane bez brodzika, co jest wygodne w sytuacji, gdy posadzka nie pozwala na jego instalację. Kabiny tego typu nie mają drzwi, mogą być jednak wyposażone w boczne ścianki. To sprawia, że kabiny prysznicowe otwarte nie są przyczyną powstawania kałuż wody po każdym użyciu prysznica. Często stosuje się je w miejscach publicznych, jak np. baseny. Ścianki mogą być wykonane ze szkła przezroczystego lub matowego.