Facebook
Loading...
27 Outletów w Polsce
Znajdź
ZnajdźOutlet
Pokaż filtry
Sortuj:

Szafki łazienkowe wiszące z lustrem

Cena

Kolor


Marka


Dostępność wg ilości

Kolekcja


Punkt odbioru


Wysokość


Szerokość


Głębokość


Szafka łazienkowa wisząca z lustrem OLIVIA
-10%
409,17 zł/szt 453,13
Kupiło już 140 osób
Szafka łazienkowa wisząca z lustrem COLOUR
-8%
248,83 zł/szt 271,55
Kupiło już 49 osób
Szafka łazienkowa wisząca z lustrem OLIVIA orzech
-7%
420,99 zł/szt 453,13
Kupiło już 15 osób
Szafka łazienkowa wisząca z lustrem MODUO 40 biała*
-8%
225,96 zł/szt 246,79
Kupiło już 35 osób
Szafka łazienkowa wisząca z lustrem MODUO 40 szara*
-8%
227,96 zł/szt 246,79
Kupiły już 4 osoby
Szafka łazienkowa wisząca z lustrem MODUO 60 szara
-5%
295,98 zł/szt 312,82
Kupiły już 4 osoby
Szafka łazienkowa wisząca z lustrem MODUO 60 szara*
Super Cena
316,99 zł/szt
Kupiło już 8 osób
Szafka łazienkowa wisząca z lustrem INVERTO 40
-6%
Szafka łazienkowa wisząca z lustrem INVERTO 60
-15%

Szafki łazienkowe wiszące z lustrem – wygoda i elegancja w jednym

Szafki łazienkowe wiszące z lustrem


"Szafki

Szafki łazienkowe wiszące z lustrem są często spotykane zarówno w łazienkach domowych, jak i publicznych. Łączą one w sobie wygodę z estetycznością. Różnorodność modeli pozwala na dobranie odpowiedniej szafki zarówno do łazienki o tradycyjnym wystroju, jak i nowoczesnym. Oprócz samego wyglądu ważne są także funkcje praktyczne, a szafki łazienkowe wiszące z lustrem mają ich wiele. Która wybrać najlepiej?

Szafka łazienkowa wisząca z lustrem – na co zwrócić uwagę?

Dobra szafka łazienkowa wisząca z lustrem musi być wykonana z materiału odpornego na wilgoć. Jeżeli jest ona wykonana z drewna, powinna mieć warstwę ochronną z lakieru lub laminatu. Uniemożliwi to wilgoci wnikanie w struktury drewna. W zależności od wielkości miejsca nad umywalką, gdzie najczęściej wiesza się tego typu szafki, można wybrać model mniejszy lub większy. To szafki łazienkowe wiszące z lustrem są często piękną ozdobą łazienki.

Szafki łazienkowe z lustrem małe – dla kogo?

Małe szafki łazienkowe z lustrem doskonale sprawdzą się tam, gdzie nie ma zbyt wiele wolnej przestrzeni lub też zamontowana jest nieduża umywalka. Składają się najczęściej z 1-3 luster, a każde jest równocześnie drzwiczkami. Takie szafki wyposażone są najczęściej w dwie półki, na których można przechowywać artykuły higieniczne lub inne drobiazgi. Są także szafki łazienkowe wiszące z lustrem podzielone na dwie połowy. Na jednej mają półki otwarte, a druga połówka jest osadzonym na stałe zwierciadłem.

Szafka łazienkowa wisząca z lustrem – czy warto?

Duża szafka łazienkowa z lustrem polecana jest nad większe umywalki oraz do dużych pomieszczeń, gdzie zapełni pustą przestrzeń na ścianie. Tego typu szafki mają nawet 4 lustra-drzwiczki, a także więcej niż dwie standardowe półki. Daje to możliwość przechowywania większej ilości rzeczy, a co za tym idzie – łatwiej zapanować na porządkiem w łazience. Szafka łazienkowa z lustrem może mieć także dodatkową funkcję – podświetlenie. Taka szafka łazienkowa z lustrem i oświetleniem to dobre rozwiązanie dla osób lubiących miły i ciepły klimat.