Facebook
Loading...
rabaty do 90% taniejrabaty do 90% taniej ceny już od 1 złceny już od 1 zł renomowani producencirenomowani producenci ponad 2000 wzorówponad 2000 wzorów

Wybieramy – zestaw narzędzi

16.12.2013

 

 

W czasie zakupów pamiętajmy, że kupowanie zestawów ciągnie za sobą wiele korzyści. Nabywanie produktów w większych paczkach jest tańsze, a niżeli kupno pojedynczych egzemplarzy. Zaoszczędzone pieniądze na produkty w komplecie, możemy wykorzystać na inne wyposażenie.  Dodatkowo dzięki zestawom, jesteśmy pewni, że nabywamy sprzęt, który posiada podobne parametry i który współgra ze sobą. Decydując się na takie rozwiązanie, musimy wybrać spośród mniejszych pakietów składających się z podstawowych elektronarzędzi lub rozbudowany, które wyposażone są we właściwie wszystkie narzędzia, potrzebne do przydomowych prac.

 

Podstawowe zestawy

Są takie narzędzia, bez których majsterkowicz nie może sobie poradzić. Takim elementem wyposażenia każdego warsztatu jest wkrętarka. Kupując ją, poszukajmy egzemplarzy, które sprzedawane są z innym elektronarzędziem. Poprzez wydanie drobnych pieniędzy, możemy zaopatrzyć się w inne elektronarzędzie.  Przykładem takiego zestawu jest zestaw firmy Makita. W tym wypadku kupując wiertarko – wkrętarkę, dostajemy wyrzynarkę z potrzebnymi akcesoriami. Dzięki temu mamy dwa elektronarzędzia z akumulatorem, ładowarką, brzeszczotem i potrzebną końcówka. 

zestaw narzędzi

Rozbudowane zestawy

Każdy majsterkowicz marzy o sprzęcie, z którego będzie korzystał w różnych sytuacjach. Dla każdego profesjonalisty, który remontuje lub urządza mieszkanie, przydają się różnorodny sprzęt. Dla niego, kryterium wyboru powinno być uzależnione od ilości produktów w zestawie. W ofercie sklepu można znaleźć komplety, w skład którego wchodzą narzędzia z różnych kategorii. Przykładem jest tu zestaw firmy Makita, który  składa się z wertarko – wkrętarki, zakrętarki udarowej,  pilarki tarczowej i pilarki szablowej. W zakupem tych narzędzi, kupujący otrzymuje 3 akumulatory, multiładowarkę oraz latarkę o obracaną głowica. Wszystko elementy dostarczone są w mocnych i pakownych kufrach, które pomieszczą wszystkie narzędzia i ułatwią ich przenoszenie.

 

Dodatkowe zestawy 

Dla majsterkowiczów, którzy sezonowo zajmują się pracami budowlano- remontowymi najlepszym upominkiem będą zestawy, które wzbogacą ich kolekcję narzędzi. Każdy miłośnik przydomowych prac nie pogardzi zestawem kluczy, wierteł bądź wkrętaków. Rodzaje sprzętu możemy wybrać w stosunku do zapotrzebowania. W przypadku kluczy mogą być to egzemplarze płaskie, sześciokątne lub nasadowe. Jeśli nie wiemy, które przydadzą się najbardziej, możemy pokusić się o zestawy, które posiadają różne rodzaje tych narzędzi ręcznych. Tak jak w przypadku zestawu Neo Tools, w skład którego wchodzą wszystkie rodzaje kluczy.

 

W ofercie sklepu Nexterio.pl już teraz można skorzystać z wyprzedaży narzędzi. Dzieki akcji promocyjnych każdy poszukiwacz rabatów odnajdzie coś dla siebie.