nawet 90% taniej płytki od 1 zł gwarancja najniższej ceny ponad 2000 wzorów
Pokaż filtry

  ups... żaden produkt nie spełnia Twoich wymagań :(

  ale gdy zrezygnujesz z niektórych filtrów, na pewno zobaczysz ciekawą ofertę!

  Blaty łazienkowe – praktyczna ozdoba pomieszczenia

  Blaty łazienkowe


  Blaty do szafek - nexterio.pl

  Jednym z elementów, który wpływa na ostateczny wygląd łazienki, są między innymi blaty. Ich odpowiedni dobór pozwoli wprowadzić ład i porządek, zaakcentować styl i wystrój pomieszczenia. Blaty łazienkowe należy dobierać nie tylko pod tym względem, ale również zwrócić uwagę na inne rzeczy. Blaty łazienkowe – na jakie cechy zwrócić uwagę?

  Blaty łazienkowe pod umywalkę

  Blaty łazienkowe pod umywalkę oraz do szafek podumywalkowych powinny być wykonane z materiału odpornego na zadrapania i porysowania. Niestety, najczęściej spotykane blaty łazienkowe pod umywalkę z laminatu nie spełniają tego wymagania. Warto więc zainwestować nieco więcej w blaty drewniane lub obłożone płytkami. Najdroższe, a zarazem najbardziej trwałe, są blaty wykonane z kamienia.

  Blat pod umywalkę – jakie są jego zalety?

  Choć blaty łazienkowe drewniane są droższe od laminowanych, inwestycja zwróci się dzięki ich długiemu okresowi użytkowania. Blat taki cechuje solidność, a dodatkowe zabezpieczenie (np. lakierowanie) sprawia, że nie widać po nim śladów eksploatacji. Dlatego właśnie blaty łazienkowe drewniane cieszą się dużym powodzeniem, zwłaszcza w sytuacji, gdy łazienka ma tradycyjny wystrój.

  Blaty łazienkowe drewniane – jaki koszt?

  Cena, jaką trzeba zapłacić za blat, uzależniona jest głównie od materiału, z którego został wykonany. Najdroższy jest kamień, a jako najtańsze blaty łazienkowe cennik wskazuje te laminowane. Warto także dodać, że są blaty robione pod konkretne szafki i umywalki. Taki właśnie blat pod umywalkę jest do niej idealnie dopasowany. Zwykle są one dostępne w kilku wersjach materiałowych. Łatwo więc dobierzemy odpowiednie dla nas blaty łazienkowe cennik dostarcza wszystkich informacji na temat odmian i ich kosztów.