nawet 90% taniej płytki od 1 zł gwarancja najniższej ceny ponad 2000 wzorów
Sortuj:

ups... żaden produkt nie spełnia Twoich wymagań :(

ale gdy zrezygnujesz z niektórych filtrów, na pewno zobaczysz ciekawą ofertę!

Wylewki do baterii – zastanawiasz się, która wylewka do baterii będzie właściwa?

Wylewki do baterii - nie tylko do kuchni


Wylewki do baterii - nexterio.pl

Wylewki do baterii to bardzo ważny element każdej umywalki. Musi być ona dopasowana do baterii, dzięki czemu woda pada prosto na środek komory. Wylewki do baterii dzielą się na stałe oraz wyciągane. Jak dobrać właściwą pod swoje potrzeby? Każda wylewka do baterii przeznaczona jest do konkretnych modeli. Informacje o tym, do których, powinna znajdować się przy wylewce. Dotyczy to zwłaszcza wylewek do baterii wannowo-prysznicowych.

Wylewka do baterii – dobry wybór, komfortowe używanie

To, jaki zasięg ma wylewka do baterii, zależy głównie od jej pochylenia. Jeśli ma ona duży kąt, będzie on bardziej oddalony od dna zlewozmywaka, niż w przypadku mniejszego, jednak uderzająca woda bardziej rozchlapuje się. Wylewka do baterii używa przyłączy. Ich standardowe średnice to 1/2 " i 3/4 ". Warto też dodać, że koszt wylewki nie jest duży – wynosi najczęściej od zaledwie kilkudziesięciu złotych wzwyż. Wszystko zależy od producenta oraz materiałów, z których została wykonana.

Wylewki do baterii zlewozmywakowych – wylewki do zadań specjalnych

Wyciągane wylewki do baterii zlewozmywakowych połączone są z korpusem baterii za pomocą specjalnego, elastycznego wężyka, na którego końcu znajduje specjalny obciążnik. Bateria taka powinna być wyposażona w przełącznik do zmiany rodzaju strumienia wody – z intensywnego na rozproszony. Tego typu wylewki do baterii zlewozmywakowych doskonale sprawdzają się w punktach gastronomicznych.