Facebook
Loading...
nawet 90% taniejnawet 90% taniej płytki od 1 złpłytki od 1 zł gwarancja najniższej cenygwarancja najniższej ceny ponad 2000 wzorówponad 2000 wzorów

Wspieramy Fundację Dziecięca Fantazja

28.02.2014

 

Firma Megastore.pl S.A. została partnerem Fundacji Dziecięca Fantazja. Sklep Nexterio.pl przekazał materiały na budowę przedszkola dla podopiecznych organizacji.

Fundacja Dziecięca Fantazja to organizacja pożytku publicznego, która pomaga dzieciom nieuleczalnie chorym. Nieprzerwanie od 2003 roku spełnia marzenia swoich podopiecznych. Misją Fundacji jest spełnianie fantazji dzieci, które borykają się z chorobami zagrażającymi życiu. Organizacja dba o to, aby choć przez chwilę dzieci zapomniały o bólu i cierpieniu, na rzecz uśmiechu i radości z otrzymanej pomocy. Dotychczas udało się spełnić marzenia 1800 nieuleczalnie chorym dzieciom.

W tym roku fundacja otwiera Przedszkole z Fantazją. Będzie to miejsce, w którym chore dzieci znajdą opiekę. Megastore.pl S.A. jako firma odpowiedzialna społecznie, przekazała materiały potrzebne do jego remontu.

- Wspólnie z Fundacją Dziecięca Fantazja, chcemy wnieść odrobinę światła w szarą codzienność dzieci nieuleczalnie chorych. Jesteśmy dumni, że możemy wspierać fundację, która spełnia marzenia i daje siłę do dalszej walki. –przyznaje Tomasz Podsiadły – wiceprezes zarządu Megastore.pl S.A.

Zachęcamy Klientów do zaangażowania się w pomoc.

Przekaż 1 % podatku i spełnij marzenia nieuleczalnie chorych dzieci – nr KRS 00 00 16 87 83.

Fundacja Dziecięca Fantazja