Facebook
Loading...
rabaty do 90% taniejrabaty do 90% taniej ceny już od 1 złceny już od 1 zł renomowani producencirenomowani producenci ponad 2000 wzorówponad 2000 wzorów

Narzędzie dla amatora czy profesjonalisty?

12.03.2014

 

Każdy majsterkowicz powinien mieć dostęp do różnych elektronarzędzi. Ich producenci udostępniają wiele modeli, które można używać zarówno do podstawowych prac domowych, jak i przy dużych projektach remontowych. W ofercie naszego sklepu znajdują się egzemplarze zarówno dla miłośników majsterkowania, jak i prawdziwych zawodowców. Podpowiadamy, jak odróżnić sprzęt, który nadaje się dla amatorów od tego przeznaczonego dla profesjonalistów.

 

Narzędzia dla amatora

 Amator majsterkowania

Jeśli majsterkujemy od czasu do czasu nie potrzebujemy drogiego, profesjonalnego sprzętu. Powinniśmy zaopatrzyć się w podstawowe narzędzia, które charakteryzują się wygodą i łatwością obsługi. Osoby będące amatorami w posługiwaniu się narzędziami, chętnie kupują wielofunkcyjne artykuły, dzięki którym mogą zaoszczędzić pieniądze. Elektronarzędzia przeznaczone dla amatorów charakteryzują się niską ceną. Narzędzia, które idealnie sprawdzą się w małych, przydomowych pracach to towary takich marek jak Black&Decker, Graphite oraz artykuły z zieloną obudową firmy Bosch. Dla wytrwalszych miłośników można polecić sprzęt marek Celma i Sparky, które klasują się w kategorii półprofesjonalnej. Przyrząd, który będzie użytkowany od czasu do czasu musi jednak być pozyskany ze sprawdzonego źródła. To zapewni gwarancje oraz możliwość dokupienia zamienników.

 

 

Narzędzia dla profesjonalisty

 Profesjonalny majsterkowicz

Osoba która zawodowo zajmuje się remontami oczekuje od narzędzi innowacyjnych rozwiązań oraz wytrzymałości i niezawodności. Profesjonaliści stawiają duże wymagania co do artykułów, którymi posługują się na co dzień. Muszą być one dostosowane zarówno do drobnych prac jak i sprawdzać się w ekstramalnych warunkach. Narzędzia muszą być wykonane z mocnych tworzyw, które wytrzymają wysokie przeciążenie. Nie może to mieć jednak wpływu na ich ciężar. Sprzęt, który spełnia wszystkie wyżej wymienione cechy to narzędzia takich marek jak Hitachi, Makita, Metabo, DeWalt. Najczęściej stosowanymi narzędziami przy trudniejszych warunkach jest niebieska seria Bosch, w której znajdziemy specjalistyczny sprzęt przeznaczony do każdego rodzaju pracy. Dodatkowo firma ta zapewnia dłuższą gwarancję na swoje produkty i posiada rozbudowaną sieć serwisową.

 

Każdy majsterkowicz powinien wybrać sprzęt dopasowany do jego potrzeb oraz intensywności pracy. W ofercie Nexterio.pl każdy miłośnik prac remontowych znajdzie niezbędne narzędzia do pracy.