Facebook
Loading...
nawet 90% taniejnawet 90% taniej płytki od 1 złpłytki od 1 zł gwarancja najniższej cenygwarancja najniższej ceny ponad 2000 wzorówponad 2000 wzorów

Nexterio.pl w rankingu najlepiej ocenianych e-sklepów

14.03.2014

Sklep Nexterio.pl kolejny raz znalazł się w raporcie przedstawiającym najlepsze sklepy internetowe w 2013 roku. Tym razem w rankingu najpopularniejszej porównywarki cen Ceneo.pl.

Ceneo.pl to serwis, który dostarcza internautom kompleksowe informacje dotyczące zakupów online. Podstawową funkcją portalu jest porównywanie cen – obecnie udostępnia dane z ponad 4,4 tys. sklepów, prezentując tym samym aż 12 mln ofert.

Sklep Nexterio.pl znalazł się w Rankingu Zaufanych Opinii, którego celem jest wyróżnienia sklepów uczestniczących w programie Zaufane Opinie. Ranking składa się ze sklepów, które otrzymały najwięcej punktów z pośród prawie 3 mln opinii w takich kategoriach jak: jakość obsługi, szybkość dostawy, komunikację ze sklepem, dostępność towarów oraz jaki procent użytkowników poleca dany sklep.

- Jesteśmy szczęśliwi, że Nasi Klienci chętnie dzielą się opiniami z innymi internautami. Jesteśmy świadomi, że nowo odwiedzający nasz sklep muszą nabrać do Nas zaufania. Udział w rankingu Ceneo potwierdza naszą uczciwość i dobre intencje. Kupując w Nexterio.pl można bezpiecznie i tanio nabyć potrzebne materiały. – dodaje Robert Kleśny – prezes Zarządu Megastore.pl S.A.