Facebook
Loading...
rabaty do 90% taniejrabaty do 90% taniej ceny już od 1 złceny już od 1 zł renomowani producencirenomowani producenci ponad 2000 wzorówponad 2000 wzorów

Nowa forma dostawy

11.08.2014 

 

 

Pojawiła się nowa forma dostawy produktów zakupionych w sklepie Nexterio.pl. Obok odbioru w Paczkomatach Inpost, punkcie stacjonarnym w Kielcach i dostarczenia przez przedstawiciela firm kurierskich, Klient ma możliwość otrzymać przesyłkę przez listonosza Poczty Polskiej (usługa Paczka48).

Usługa Paczka48 będzie dostępna dla zamówień nie przekraczających łącznej wagi 30 kg oraz długości 150 cm. Dzięki usłudze Poczty Polskiej, towary o mniejszych gabarytach mogą zostać dostarczone w atrakcyjnej cenie. Usługa polega na otrzymaniu towaru pod wskazany adres w ciągu 48 godzin od opłacenia zamówienia. Listonosz podejmuje próbę doręczenia zamówienia tylko raz. Jeśli nie zastanie odbiorcy pod wskazanym adresem, zostawi awizo w skrzynce pocztowej. W takim przypadku, Klient ma możliwość odbioru przesyłki we wskazanym punkcie pocztowym w ciągu 14 dni. Nowa usługa udostępnia możliwość śledzenia przesyłki na specjalnie stronie dostępnej tutaj.

Klienci, którzy wybiorą nowe formy dostawy, nie ponoszą kosztów dostarczenia przesyłki (promocja ważna do końca września).