Facebook
Loading...
nawet 90% taniejnawet 90% taniej płytki od 1 złpłytki od 1 zł gwarancja najniższej cenygwarancja najniższej ceny ponad 2000 wzorówponad 2000 wzorów

Nexterio.pl najlepiej ocenianym e-sklepem

21.10.2014

Sklep Nexterio.pl zdobył pierwsze miejsce w Rankingu Zaufanych Opinii organizowanym przez serwis Ceneo.pl – najpopularniejszą w Polsce porównywarkę cen.

Co roku Ranking Zaufanych Opinii wyróżnia sklepy internetowe, które charakteryzują się wysoką jakością obsługi, kompleksową ofertą oraz szybkością dostawy. Zestawienie powstało na podstawie niemal 1,2 mln ankiet wypełnionych przez klientów serwisu w okresie od września 2013 roku do września 2014 roku. W gronie najlepszych sklepów znalazł się sklep Nexterio.pl, który zdobył najwięcej punktów w kategorii "Dom i wnętrze".

- Jesteśmy dumni z zajęcia I miejsca w tak prestiżowym rankingu. Tym bardziej, że w programie Zaufane Opinie bierze udział ponad 2500 sklepów internetowych. To pokazuje, że nasze starania doceniane są przez Klientów, którzy chętnie dzielą się pozytywnymi opiniami z innymi internautami. – dodaje Robert Kleśny – prezes Zarządu Megastore.pl S.A.

Bardzo dziękujemy za oddane na nas głosy i przesłane pozytywne opinie. Są dla nas motywatorem do dalszej pracy i budowania zaufania wśród aktualnych i przyszłych Klientów.