nawet 90% taniej płytki od 1 zł gwarancja najniższej ceny ponad 2000 wzorów
Sortuj:

ups... żaden produkt nie spełnia Twoich wymagań :(

ale gdy zrezygnujesz z niektórych filtrów, na pewno zobaczysz ciekawą ofertę!

Uchwyty na papier toaletowy – jaki wieszak ułatwi nam korzystanie z toalety

Uchwyty na papier toaletowy


Uchwyty na papier toaletowy - nexterio.pl

Papier toaletowy to rzecz niezbędna w każdej łazience. Musi znajdować się bezpośrednio przy sedesie, aby osoby z niego korzystające miały go pod ręką. Do tego celu przeznaczone są uchwyty na papier toaletowy, na które nasadza się rolkę. Jednak nie wszystkie mają takie same właściwości. Dlatego też dobrze wiedzieć, jakie uchwyty na papier toaletowy będą najlepsze do posiadanej toalety. Sam uchwyt to nie wszystko – może jeszcze pojawić się dodatkowe wyposażenie.

Uchwyt na papier toaletowy – mała rzecz, a ułatwia życie

W nowoczesnych łazienkach o jasnej kolorystyce najlepiej pasuje uchwyt na papier toaletowy wykonane ze stali, pokryty chromem. Tradycyjne, plastikowe, bardzo często ulegają pęknięciom. Klasyczny uchwyt na papier toaletowy składa się z podstawki montowanej na ścianie, od której odchodzi prostokątne ramię. Pozwala to na swobodne przewijanie rolki według potrzeby, a także jej wymianę w przypadku wykorzystania do końca.

Dyskretny wieszak na papier toaletowy

Według indywidualnego gustu można wybrać wieszak na papier toaletowy zamknięty, który ma specjalną osłonkę lub też otwarty. Zaletą wieszaka z osłonką jest fakt chronienia delikatnego papieru przed wilgocią, kurzem, itp. Wieszaki na papier toaletowy mają najczęściej barwę białą lub kremową, dostępne są także wersje kolorystyczne o barwach ciemnych. Przeznaczone są do łazienek z kafelkami zielonymi, błękitnymi czy bordowymi. W toaletach o większym natężeniu ruchu (jak biura, hotele, galerie handlowe czy urzędy) dobrze zastosować wieszaki na papier toaletowy w formie uchwytu podtynkowego.