nawet 90% taniej płytki od 1 zł gwarancja najniższej ceny ponad 2000 wzorów
Sortuj:

ups... żaden produkt nie spełnia Twoich wymagań :(

ale gdy zrezygnujesz z niektórych filtrów, na pewno zobaczysz ciekawą ofertę!

Wieszaki na ręczniki do łazienki – wybierz odpowiednie wieszaki łazienkowe

Wieszaki na ręczniki - element obowiązkowy


Wieszaki na ręczniki - nexterio.pl

Wieszaki na ręczniki pełnią praktyczną rolę w każdej łazience. Przez lata stosowano prostą półkę z haczykami, ale odchodzi się tego na rzecz bardziej estetycznych kształtów. Dzięki temu zwykłe wieszaki na ręczniki są nie tylko przedmiotem, spełniającym swojej tytułowe zadanie, ale również pełnią rolę nowoczesnej ozdoby. Możliwy jest dobór takich, które idealnie skomponują się z kolorystyką i aranżacją łazienki.

Wieszak na ręczniki – jaki wybrać?

Wieszak na ręczniki wykonany z metalu i stali, pokryty błyszczącym chromem, pasuje do każdego nowoczesnego wnętrza, niezależnie od koloru kafelków. Klasyczny kształt to prostokąt z dwoma ramionami, ale jeśli ceni się oryginalność, wówczas warto zainteresować się innymi kształtami, jak na przykład wieszakiem o kształcie okrągłym. Wieszaki na ręczniki w większości przypadków montuje się na ścianie, a jeżeli miejsce na to pozwala, wówczas można postawić także stojący.

Wieszaki łazienkowe na ręczniki - ile miejsca zajmują?

W miejscach o większym natężeniu ruchu rzadko widzi się wieszaki łazienkowe na ręczniki, a częściej specjalne haczyki, wykonane z plastiku. Są to elementy samoprzylepne, niewymagające montażu, ani też niepozostawiające śladów po demontażu. Jeżeli potrzebna jest większa ilość miejsca (np. ma się duża rodzinę) wówczas można wyposażyć pomieszczenie w samoprzylepny wieszak potrójny lub też po prostu dwa standardowe wieszaki łazienkowe na ręczniki.

Wieszaki na ręczniki do łazienki – praktyczny dobór

Wieszaki na ręczniki do łazienki, z której korzystają dzieci, to przeważnie takie właśnie haczyki. Często spotyka się je np. przedszkolach, mają także praktyczne zastosowanie w domu. Tego typu wieszaki na ręczniki do łazienki czy kuchni nie są drogim wydatkiem. Najtańsze kosztują zaledwie kilka złotych, co - zważywszy na ich dużą funkcjonalność – jest naprawdę niewielką kwotą. Dobrze zdecydować się na takie wieszaki łazienkowe w sytuacji, gdy ściany nie pozwalają na zawieszenie normalnego wieszaka.