Facebook
Loading...
48 Outletów w Polsce
Znajdź
ZnajdźOutlet
Free Samples
Zamów darmowe próbki (dodaj 3 darmowe próbki, aby porównać w domu)
Otwórz koszyk próbekUkryj
0
Twoje próbki
Próbki płytek mają charakter wyłącznie poglądowy.
Odcień płytki może się różnić w zależności od partii produkcyjnej.
Szczegóły dostawy
Wybrany paczkomat:
Adres paczkomatu:
Pokaż filtry
Sortuj:
i Dowiedz się, jak plasujemy wyniki wyszukiwania zobacz »

Dozowniki do mydła

Cena

Kolor


Marka


Dostępność wg ilości

Kolekcja


Punkt odbioru


DEANTE Dozownik mydła ROUND ścienny nero ADR_N421
-10%
143,99 zł/szt
179,00 cena katalogowa
159,17 najniższa cena
Kupiły już 2 osoby
DEANTE Dozownik mydła ROUND ścienny chrom ADR_0421
-10%
134,99 zł/szt
169,00 cena katalogowa
150,28 najniższa cena

Dozowniki do mydła - elegancja i praktyczność, czyli dozownik na mydło w płynie od Nexterio

Dozowniki do mydła - wygodne i estetyczne.


Dozowniki do mydła - nexterio.pl

Dozowniki do mydła to element wyposażenia łazienki, który pełnią zarazem rolę ozdobną, jak i praktyczną. Ceramiczne, szklane, ozdobne, nowoczesne, kolorowe, jednobarwne – tak szeroki wybór pozwala dopasować dozownik na mydło idealnie do kolorystyki i wystroju danej łazienki. Odpowiednio dobrane dozowniki do mydła będą naturalnie komponować się z wyposażeniem sanitarnym, służąc zarazem jako praktyczne źródło mydła.

Dozownik do mydła – jaki wybrać?

Dozownik do mydła w płynie to nie tylko jeden wybór. Urządzenia takie dzielą się pod względem montażu na modele wieszane oraz stawiane. Ten drugi rodzaj polecany jest w przypadku większych umywalek, gdzie nie będą przeszkadzać. Przy mniejszych zalecany jest montaż modeli wieszanych. W obydwu przypadkach można zdecydować się na dozownik do mydła o klasycznym, prostokątnym wyglądzie lub też stylowe, mające charakter ozdobny. Tu wybór zależy od wystroju samej łazienki.

Dozowniki mydła – materiał i pojemność

Dozowniki mydła produkowane są z ceramiki, szkła i tworzyw sztucznych. Najczęściej mają kolor mleczny, są także produkty o innych barwach. Oczywiście rodzaj materiału przekłada się na trwałość - dozowniki mydła ze szkła, które przypadkowo spadną na ziemię, mają większą szansę na stłuczeni się niż wykonane z tworzywa sztucznego. Jeżeli z łazienki korzystają mniejsze dzieci, warto zadbać, by dozownik był z jak najmniej podatnego na uszkodzenia. Wybór dotyczy również pojemności. Można ona wynosić nawet do 580 ml w przypadku największych modeli. Standardowo jest to 280 ml.

Dozowniki do mydła w płynie – czy warto?

A czy warto zaopatrywać się w dozownik? Dozowniki do mydła w płynie najczęściej stosowane są w łazienkach publicznych, z których korzysta wiele osób, jednak dobrze mieć taki gadżet również w domu. Mydło ma tendencję do wyślizgiwania się w trakcie mycia, nadto nie jest tak skuteczne, jak płyn. Dlatego dozowniki do mydła w płynie polecane są dla osób, które chcą naprawdę mocno zadbać o higienie. Zarówno w łazience biurowca, jak i mieszkaniu prywatnym, coraz częściej dozownik na mydło zastępuje tradycyjny zestaw mydelniczka + mydło.