nawet 90% taniej płytki od 1 zł gwarancja najniższej ceny ponad 2000 wzorów
Pokaż filtry

  ups... żaden produkt nie spełnia Twoich wymagań :(

  ale gdy zrezygnujesz z niektórych filtrów, na pewno zobaczysz ciekawą ofertę!

  Dozowniki do mydła - elegancja i praktyczność, czyli dozownik na mydło w płynie od Nexterio

  Dozowniki do mydła - wygodne i estetyczne.


  Dozowniki do mydła - nexterio.pl

  Dozowniki do mydła to element wyposażenia łazienki, który pełnią zarazem rolę ozdobną, jak i praktyczną. Ceramiczne, szklane, ozdobne, nowoczesne, kolorowe, jednobarwne – tak szeroki wybór pozwala dopasować dozownik na mydło idealnie do kolorystyki i wystroju danej łazienki. Odpowiednio dobrane dozowniki do mydła będą naturalnie komponować się z wyposażeniem sanitarnym, służąc zarazem jako praktyczne źródło mydła.

  Dozownik do mydła – jaki wybrać?

  Dozownik do mydła w płynie to nie tylko jeden wybór. Urządzenia takie dzielą się pod względem montażu na modele wieszane oraz stawiane. Ten drugi rodzaj polecany jest w przypadku większych umywalek, gdzie nie będą przeszkadzać. Przy mniejszych zalecany jest montaż modeli wieszanych. W obydwu przypadkach można zdecydować się na dozownik do mydła o klasycznym, prostokątnym wyglądzie lub też stylowe, mające charakter ozdobny. Tu wybór zależy od wystroju samej łazienki.

  Dozowniki mydła – materiał i pojemność

  Dozowniki mydła produkowane są z ceramiki, szkła i tworzyw sztucznych. Najczęściej mają kolor mleczny, są także produkty o innych barwach. Oczywiście rodzaj materiału przekłada się na trwałość - dozowniki mydła ze szkła, które przypadkowo spadną na ziemię, mają większą szansę na stłuczeni się niż wykonane z tworzywa sztucznego. Jeżeli z łazienki korzystają mniejsze dzieci, warto zadbać, by dozownik był z jak najmniej podatnego na uszkodzenia. Wybór dotyczy również pojemności. Można ona wynosić nawet do 580 ml w przypadku największych modeli. Standardowo jest to 280 ml.

  Dozowniki do mydła w płynie – czy warto?

  A czy warto zaopatrywać się w dozownik? Dozowniki do mydła w płynie najczęściej stosowane są w łazienkach publicznych, z których korzysta wiele osób, jednak dobrze mieć taki gadżet również w domu. Mydło ma tendencję do wyślizgiwania się w trakcie mycia, nadto nie jest tak skuteczne, jak płyn. Dlatego dozowniki do mydła w płynie polecane są dla osób, które chcą naprawdę mocno zadbać o higienie. Zarówno w łazience biurowca, jak i mieszkaniu prywatnym, coraz częściej dozownik na mydło zastępuje tradycyjny zestaw mydelniczka + mydło.