nawet 90% taniej płytki od 1 zł gwarancja najniższej ceny ponad 2000 wzorów
Pokaż filtry

  ups... żaden produkt nie spełnia Twoich wymagań :(

  ale gdy zrezygnujesz z niektórych filtrów, na pewno zobaczysz ciekawą ofertę!

  Kołdry – pod którą najwygodniej spać?

  Kołdry


  Kołdry - nexterio.pl

  W kompletach pościeli kołdry stanowią najważniejszy element. Ponieważ człowiek okrywa się nimi podczas snu, należy zadbać o to, aby kołdra była jak najbardziej wygodna, a przy tym odpowiednia dla panującej temperatury. W dobrze ogrzewanych pomieszczeniach wystarczy lekka, jednak tam, gdzie ciepło może stanowić problem, kołdry tego typu nie będą pasować.

  Kołdra – jaki materiał najlepszy?

  Na rynku można zauważyć, że podobną popularnością cieszą się kołdry wykonane z materiałów naturalnych, jak i surowców sztucznych. Choć kołdra wykonana z tych drugich materiałów wydaje się gorsza dla przeciętnego użytkownika, jest to mylne przekonanie. Wiele surowców pozwala na stworzenie oddychającego materiału, więc taka kołdra jest bardzo praktycznym rozwiązaniem.

  Kołdry puchowe czyli ciepłe, zimowe noce

  Kołdry puchowe cieszą się popularnością od wielu lat. Dzięki swoim właściwościom termicznym używa się ich w chłodniejszych miesiącach i porach roku, a na lato chowane są najczęściej do szafy. Są jednak również kołdry puchowe, które produkowane są z przeznaczeniem całorocznego użytkowania. Dzięki równomiernej dystrybucji ciepła doskonale izolują śpiącą pod nimi osobę.

  Kołdry i poduszki, czyli zestawy

  W ofertach znaleźć można zestaw, składający się z kołdry i poduszki. Ponieważ te dwa elementy wykonane są taką samą techniką, z tego samego materiału, można dobrać je do ogólnego wystroju pomieszczenia. Często część zestawu stanowi kołdra cztery pory roku, co oznacza kołdrę do używania przez cały rok. Taki zestaw składający się z kołdry i poduszki to dobra inwestycja dla osób, które nie mają czasu lub ochoty na zmianę pościeli co sezon.