nawet 90% taniej płytki od 1 zł gwarancja najniższej ceny ponad 2000 wzorów
Sortuj:

ups... żaden produkt nie spełnia Twoich wymagań :(

ale gdy zrezygnujesz z niektórych filtrów, na pewno zobaczysz ciekawą ofertę!

Słuchawki prysznicowe – która słuchawka prysznicowa najlepiej zadba o naszą higienę?

Słuchawki prysznicowe


Słuchawki prysznicowe - nexterio.pl

Wybór odpowiedniej słuchawki prysznicowej jest rzeczą dość istotną, choć wiele osób nie zdaje sobie z tego sprawy. Używa się jej codziennie, więc najlepiej dobrać taką, która idealnie będzie leżeć w dłoni oraz wyrzucać z siebie odpowiednio skierowany strumień wody. Słuchawki prysznicowe o klasycznym, okrągłym kształcie, to nie jedyny wybór. Na rynku znaleźć można także prostokątne, przypominające wyglądem szczotki bez włosia oraz owalne. We wszystkich rodzajach produkowane są słuchawki prysznicowe z opcją regulacji strumienia wody.

Słuchawki do prysznica – którą warto nabyć?

Słuchawki do prysznica to właśnie te modele, które warto nabyć, aby dopasować temperaturę i siłę wody pod swoje indywidualne potrzeby. Warto pamiętać również o tym, że podczas eksploatacji w dyszy zbiera się kamień. Dobre słuchawki do prysznica powinny mieć łatwe do zdjęcia sitko. Jeżeli ma się w łazience gorącą wodę z przepływowego podgrzewcza, wówczas należy upewnić się, że dana słuchawka współpracuje z tego typu urządzeniami. Do nowoczesnych łazienek polecane są słuchawki chromowane. Można także wybrać model wzbogacony kolorystycznie, co bardzo estetycznie kontrastuje z jasnymi kafelkami.

Słuchawka prysznicowa – jak dopasować do łazienki?

Słuchawka prysznicowa ma najczęściej kolor biały. Wiele modeli posiada wnętrze z kolorem, np. zielonym lub błękitnym, co daje miłe wrażenia estetyczne. Niektóre zaopatrzony są we własny system czyszczenia dyszy, co pozwala na usuniecie kamienia i osadów jednym tylko ruchem ręki. Taka słuchawka prysznicowa posłuży każdemu przez lata.