Facebook
Loading...
rabaty do 90% taniejrabaty do 90% taniej ceny już od 1 złceny już od 1 zł renomowani producencirenomowani producenci ponad 2000 wzorówponad 2000 wzorów
Sortuj:

ups... żaden produkt nie spełnia Twoich wymagań :(

ale gdy zrezygnujesz z niektórych filtrów, na pewno zobaczysz ciekawą ofertę!

Uchwyt prysznicowy na słuchawkę prysznicową – zamiast drążka prysznicowego

Uchwyt prysznicowy


Uchwyt prysznicowy - nexterio.pl

Uchwyt prysznicowy jest alternatywą w stosunku do drążka prysznicowego. Pozwala na wygodne umieszczenie słuchawki prysznicowej w wybranym miejscu. Wiele oferowanych elementów tego typu ma także ciekawe, ułatwiające życie rozwiązania. Uchwyt prysznicowy dwupozycyjny posiada nie tylko sam uchwyt na węża, ale również i haczyk, co pozwala zawiesić na nim np. ręcznik lub inny przedmiot.

Uchwyt do prysznica – jaki wybrać?

Uchwyt do prysznica może być zarówno przyczepiany na przyssawkę (co przyda się szczególnie posiadaczom kabin prysznicowych), jak i montowany trwale. W tym drugim przypadku ma to najczęściej zastosowanie w sytuacji, gdy prysznic wychodzi z baterii umieszczonej nad wanną. Podstawa ma najczęściej kształt okrągły, lecz równie dobrze można zdecydować się na kwadratowy lub prostokątny uchwyt do prysznica.

Uchwyt na słuchawkę prysznicową – na co zwrócić uwagę?

Uchwyt na słuchawkę prysznicową musi posiadać regulację kąta nachylenia, co pozwoli na dowolne dopasowanie kierunku strumienia wody. Istotną rzeczą przy wyborze uchwytu jest średnica na węża. Tylko dobrze dopasowany uchwyt na słuchawkę prysznicową spełni swoją rolę w łazience. I da maksimum komfortu podczas codziennego używania, dlatego też dobrze zmierzyć średnicę przed wybraniem się do sklepu.

Uchwyty prysznicowe 50 – co to oznacza

Często wspomniana średnica występuje w jego nazwie. Na przykład termin uchwyty prysznicowe 50 oznacza uchwyty mające 50 mm średnicy. Jest to jeden z najważniejszych aspektów wyboru właściwego uchwytu do swojego prysznica.

×