Zlewozmywak stalowy XYLO dekor 1,5-komorowy. Zlewozmywak Xylo przyciąga uwagę ozdobnym wykończeniem dekor. Posiada dwie różnej wielkości komory i wykonany jest z antybakteryjnej stali. Jest to model odwracalny, wpuszczany. W zestawie znajduje się także manualny korek.
Stal szlachetna o wysokiej wytrzymałości Zlewozmywak zrobiony ze stali nierdzewnej jest odporny na uderzenia, na wysokie temperatury do 250 stopni Celsjusza oraz szok termiczny. Stal szlachetna używana do produkcji zlewozmywaków składa się z 18% chromu, który zapewnia wysoką wytrzymałość chemiczną i 10% niklu, gwarantującego dodatkowo giętkość. To zestawienie daje ładną, elegancką i trwałą barwę. Stal szlachetna jest prosta do czyszczenia, zapewnia wysoki poziom higieny, odpycha z powierzchni drobnoustroje, antyseptyczna, zapewnia wysoki poziom higieny i cechuje się łatwością w sprzątaniu.
Dodatkowa wielofunkcyjna mała komora - np. do płukania warzyw i owoców lub podłączenia młynka Niewielka komora to ciekawe rozwiązanie dla niedużych kuchni. Nie wymaga dodatkowego miejsca, a znacznie poprawia wygodę korzystania z mokrej części blatu. Bardzo dobrze sprawdza się do mycia warzyw i owoców, a także sztućców. Ma również możliwość podłączenia młynka, nie zabierając jednocześnie miejsca pod główną komorą. Ale to jeszcze nie koniec! Bardzo dobrze sprawdza się, gdy powinieneś umyć osobno delikatną porcelanę, aby jej nie wyszczerbić. Świeżo naostrzonych noży też lepiej nie wkładać do zlewu z innymi naczyniami. Mała komora to najlepsze miejsce na rozmrażanie żywności.
Zlewozmywak odwracalny - zamontuj z komorą z po lewej lub po prawej Fabrycznie wywiercone w zlewozmywaku otwory mają kilka atutów. Przede wszystkim pozwalają na wybór strony prawej lub lewej, gdzie będziemy mieli ociekacz, więc zlewozmywak jest „odwracalny". Montaż jest łatwy i zwalnia z konieczności kłopotliwego drążenia otworów we własnym zakresie, Poza tym otwory dają możliwość szybkiego dołączenia korka automatycznego lub dozownika na płyn do mycia naczyń.
Specyfikacja produktu
ZLEWOZMYWAK
rodzaj powierzchni: dekor
sposób montażu: wpuszczany
minimalna szerokość szafki: 600 mm
szerokość: 440 mm
długość: 620 mm
wysokość: 150 mm
głębokość komory 1: 150 mm
głębokość komory 2: 110 mm
wycięcie w blacie (wpuszczany) - długość: 600 mm
wycięcie w blacie (wpuszczany) - szerokość: 420 mm
odwracalny: tak
wyposażony w osprzęt: tak
średnica odpływu: 3,5''
OSPRZĘT DO ZLEWOZMYWAKA
wykończenie: stal
rodzaj korka: manualny
możliwość podłączenia zmywarki/ pralki: tak
Dane dostawcy: Deante Sp. z o.o.: adres: ul. Twarda 11/13; 95-100 Zgierz e-mail: [email protected]