Facebook
Loading...
27 Outletów w Polsce
Znajdź
ZnajdźOutlet
Pokaż filtry
Sortuj:

Panele podłogowe laminowane

ups... żaden produkt nie spełnia Twoich wymagań :(

ale gdy zrezygnujesz z niektórych filtrów, na pewno zobaczysz ciekawą ofertę!

Panele podłogowe laminowane

Podłogi laminowane są ciekawą alternatywą dla drewnianych paneli i parkietów. W pierwszej chwili trudno odróżnić oba rodzaje podłóg, choć wykonane są z różnych materiałów. Laminowane panele do złudzenia przypominają bowiem drewniane podłogi, mają różnorodne wzornictwo i kolorystykę.

Użytkowników zachwyca ich trwałość, co zawdzięczają specjalnej, wierzchniej warstwie, która zapewnia im odporność na uszkodzenia, na ścieranie, działanie światła, a nawet na papierosowy żar. Dzięki temu przez wiele lat wyglądają jak nowe.Podłogi laminowane bardzo łatwo utrzymać w czystości i nie wymagają one żadnych specjalnych zabiegów konserwacyjnych.

Panele te nie muszą być cyklinowane ani lakierowane. Nie potrzeba zatrudniać fachowców do ich układania. Każdy może to zrobić samodzielnie, ponieważ sposób ich montażu jest bardzo prosty i nie potrzeba do tego żadnych specjalistycznych urządzeń. Ogromną zaletą laminowanych paneli jest także ich cena, która sprawia, że właśnie to pokrycie podłóg cieszy się coraz większą popularnością.