Facebook
Loading...
50 Outletów w Polsce
Znajdź
ZnajdźOutlet
Free Samples
Zamów darmowe próbki (dodaj 3 darmowe próbki, aby porównać w domu)
Otwórz koszyk próbekUkryj
0
Twoje próbki
Próbki płytek mają charakter wyłącznie poglądowy.
Odcień płytki może się różnić w zależności od partii produkcyjnej.
Szczegóły dostawy
Wybrany paczkomat:
Adres paczkomatu:

Solidarni z Ukrainą

W obliczu niewyobrażalnej tragedii, jaka rozgrywa się na terenie Ukrainy, pragniemy wyrazić nasze pełne wsparcie i solidarność z wszystkimi obywatelami tego dzielnego kraju.

W tym właśnie czasie szczególnie mocno potrzebujemy solidarności i wspólnego działania na rzecz pomocy dla osób uciekających z terenów objętych wojną. Naszego wsparcia potrzebują także ci, którzy zdecydowali się wrócić zza granicy i bronić swojego kraju. Każde działanie ma teraz ogromne znaczenie – zarówno małe, spontaniczne gesty jak i wielkie, międzynarodowe inicjatywy. Przemyślana współpraca i mądra pomoc to tylko tyle i aż tyle, co możemy obecnie zrobić.

Dlatego też pragniemy zadeklarować naszą gotowość do wsparcia obywateli Ukrainy, którzy w Polsce i innych krajach europejskich szukają obecnie schronienia. Pozostajemy w stałym kontakcie z instytucjami niosącymi pomoc uchodźcom i na podstawie tej współpracy wspieramy konkretne działania i inicjatywy.

Pragniemy także pomóc obywatelom Ukrainy oferując zatrudnienie w naszych firmach. Wiemy, że oprócz płynącej strumieniami pomocy materialnej, obywatele Ukrainy chcą i są gotowi podjąć pracę – pomoże im to choć odrobinę odzyskać poczucie bezpieczeństwa i niezależności.

Chcemy otoczyć opieką także naszych pracowników pochodzących z Ukrainy oraz ich rodziny. To dla nas szczególnie ważne, by właśnie teraz osoby te czuły, że mogą na nas liczyć. Dla nas miejsce pracy to nie tylko rutyna dnia codziennego – dla nas to zrozumienie, wsparcie i empatia. To ważne, by zwłaszcza w tak trudnym czasie nasi ukraińscy pracownicy tego doświadczyli.

Swoje serca otwierają również nasi pracownicy – włączając się osobiście w akcję pomocy dla Ukrainy. Wszyscy solidarnie udostępniamy powierzchnie magazynowe, gdzie gromadzimy dary dla obywateli Ukrainy, pomagamy w organizacji zbiórek i czynnie w nich uczestniczymy. Zabezpieczamy także całą logistykę i dystrybucję tych materiałów do miejsc wskazanych przez odpowiednie instytucje.

Myślami i sercem jesteśmy obywatelami Ukrainy. Głęboko wierzymy w to, że wojna skończy się jak najszybciej, a nasza pełna solidarność podniesie na duchu wszystkich tych, których oczy, serca i myśli skierowane są teraz w stronę Ukrainy.

#SolidarniZUkrainą