Facebook
Loading...
35 Outletów w Polsce
Znajdź
ZnajdźOutlet
Free Samples
Zamów darmowe próbki (dodaj 3 darmowe próbki, aby porównać w domu)
Otwórz koszyk próbekUkryj
0
Szczegóły dostawy
Wybrany paczkomat:
Adres paczkomatu:
Pokaż filtry
Sortuj:

Akcesoria do baterii

Podkategorie

Cena

Marka


Dostępność wg ilości

Punkt odbioru


Akcesoria do baterii – części zamienne do baterii kuchennych i łazienkowych, które warto mieć pod ręką

Akcesoria do baterii - liczy sie jakość


Akcesoria do baterii - nexterio.pl

W każdym domu i mieszkaniu znajdują się, co najmniej dwie baterie – łazienkowa i kuchenna. Obojętnie od tego, jakiego rodzaju producenta jest dany zestaw, dobrze mieć pod ręką akcesoria do baterii. Dzięki temu w przypadku awarii czy uszkodzenia będzie można dokonać szybkiej wymiany. Oczywiście nie każdy jest ekspertem i wiem, co wchodzi w skład takiego zestawu. Akcesoria do baterii dzielą się na drobne oraz duże.

Jakie akcesoria do baterii dobrze mieć pod ręką?

Drobne części do baterii to wężyki, perlatory czy zawory kątowe. Tego typu części zamienne do baterii nie są używane często, ale dobrze mieć przynajmniej jedną sztukę w zapasie w przypadku niespodziewanych problemów. Większe części do baterii to głowice i wylewki. Tego typu części do baterii łazienkowych niezbędne są do prawidłowego funkcjonowania całego urządzenia. Ich montaż jest możliwy we własnym zakresie, jeżeli jednak nie ma się pewności do swoich umiejętności, warto zatrudnić fachowca.

Części do baterii łazienkowych

Części do baterii łazienkowych wykonane są najczęściej stali nierdzewnej, a także plastiku. Przy ich zakupie zaworów trzeba sprawdzić, jaka średnica jest potrzebna do posiadanej baterii. W przypadku wężyków istotna jest nie tylko średnica, ale również i długość. Takie części do baterii łazienkowych podzielić można na uniwersalne oraz przeznaczone do konkretnych urządzeń sanitarnych (np. umywalek). Warto upewnić się przed zakupem, czy dana część uniwersalna na pewno będzie pasować do planów.

Części do baterii kuchennych

Części do baterii kuchennych są w zasadzie podobne do tych, jakie nabywa się do łazienek. Jeżeli np. potrzebna jest wymiana elementu związanego z umywalką, wówczas podobnie jak w przypadku baterii kuchennych warto znać otwór i szacowaną długość. Najlepiej, aby kupowane części do baterii kuchennych były od tego samego producenta, co dane urządzenie. W większości przypadków takie części zamienne do baterii będą perfekcyjnie pasować.