Facebook
Loading...
27 Outletów w Polsce
Znajdź
ZnajdźOutlet
Pokaż filtry
Sortuj:

Zestawy prysznicowe

Cena

Kolor


Marka


Dostępność wg ilości

Kolekcja


Punkt odbioru


Zestaw prysznicowy uchwyt punktowy ATON
-8%
59,98 zł/szt 65,20
Zestaw prysznicowy uchwyt punktowy MODI
-9%
66,62 zł/szt 73,46
Kupiły już 2 osoby
Zestaw prysznicowy uchwyt punktowy LANO
Super Cena
76,26 zł/szt
Kupiło już 5 osób
Zestaw prysznicowy VIBE przesuwny fi 8,5 cm 3 funkcje drążek 70cm
-5%
131,97 zł/szt 139,48
Kupiły już 4 osoby
Zestaw prysznicowy NENO przesuwny fi 10 cm, 5 funkcji, drążek 80cm
-8%
142,98 zł/szt 156,00
Kupiło już 12 osób
Zestaw prysznicowy SENTI przesuwny fi 12 cm, 5 funkcji, drążek 80cm
-7%
152,26 zł/szt 164,23
Kupiło już 12 osób

Zestawy prysznicowe – komfortowe wyposażenie łazienki

Zestawy prysznicowe


 Zestawy prysznicowe - nexterio.pl

Zestawy prysznicowe to olbrzymi wybór, ponieważ wiele z nich różni się między sobą poszczególnymi elementami i wyposażeniem. Najczęściej spotykane składają się z baterii, deszczownicy, drążka, słuchawki i węża. Są to najbardziej złożone zestawy prysznicowe. Tymczasem najprostsze to drążek, mydelniczka, półka, słuchawka i wąż. Dzięki takiemu rozstrzałowi możliwości zestaw można dopasować do dosłownie każdej łazienki.

Zestawy prysznicowe podtynkowe

Zestawy prysznicowe podtynkowe wymagają specjalnego przygotowania. Doprowadzenie wody powinno być wykonane sztywno, a instalacja wyposażona w zawory pozwalające na miejscowe odcięcie wody w razie potrzeby. Przepływ wody nie powinien przekraczać 20 l/minutę. Zestawy prysznicowe podtynkowe można dodatkowo zaopatrzyć w baterię z termostatem, regulującą siłę przepływu i temperaturę wody. Wpływa to znacznie na komfort używania prysznica.

Zestawy prysznicowe z deszczownicą – zamiast zwykłego prysznica

Zestawy prysznicowe z deszczownicą to alternatywa w stosunku do zwykłych pryszniców. Deszczownica umieszczona zostaje w jednym miejscu, skąd wylewa strugi wody z kilkudziesięciu otworów natryskowych. Umila to znacznie codzienny prysznica, zaś modele wyposażone w diody LED dodatkowo podświetlają wodę, co daje wspaniały efekt wizualny. Zestawy prysznicowe z deszczownicą wymagają odpowiednich przygotowań przed instalacją.

Zestawy natryskowe – jak najlepiej dopasować pod swoje potrzeby?

Jeśli jednak chce się używać komfortowo łazienki przez lata, wówczas warto poświęcić nieco czasu i środków na dobranie odpowiedniego zestawu. Jeżeli decydujemy się na zestawy natryskowe z bateriami, warto zadbać o to, aby miała głowicę najbardziej nam pasującą. Kto preferuje wygodę, wówczas powinien nabyć zestaw prysznicowy z głowicą termostatyczną. Tego typu zestawy natryskowe są dość powszechne, jednak głowica taka ma mniejszy czas eksploatacji niż ceramiczna.