nawet 90% taniej płytki od 1 zł gwarancja najniższej ceny ponad 2000 wzorów
Pokaż filtry

  ups... żaden produkt nie spełnia Twoich wymagań :(

  ale gdy zrezygnujesz z niektórych filtrów, na pewno zobaczysz ciekawą ofertę!

  Komoda łazienkowa – na co zwracać uwagę przy wyborze?

  Komoda łazienkowa


  Komody łazienkowe - nexterio.pl

  Podobnie jak i inne meble łazienkowe, także komoda łazienkowa powinna być wykonana z surowców, którym nie straszna jest wilgoć. Choć drewno nie kojarzy się z takim materiałem, to jednak odpowiednio oklejone i polakierowane może stawać w szranki w plastikiem czy nawet ceramiką. Dlatego też, jeśli komoda łazienkowa ma być drewniana, warto upewnić się, że wilgoć nie zniszczy jej po paru miesiącach używania, co jest możliwe bez wymienionych czynności.

  Komody łazienkowe – do wyboru, do koloru

  Komody łazienkowe oferowane są w dużej gamie kolorystycznej, a wielość zastosowanych rozwiązań pozwala na wybór tej najbardziej odpowiedniej. Można nabyć komodę mającą zarówno półkę, jak i szuflady, a także komodę z jednymi drzwiczkami, parą drzwiczek, na kółkach lub na nóżkach. Dzięki ogromnej liczbie proponowanych rozmiarów mebli, da się je dopasować zarówno do małej, jak i dużej łazienki. A warto mieć przynajmniej jedną, ponieważ komody łazienkowe to praktyczne meble służące do przechowywania zarówno przedmiotów, jak i ubrań.

  Komoda łazienkowa biała – uniwersalny kolor do każdego pomieszczenia

  Jeśli chodzi o kolorystykę, najczęściej spotykana jest komoda łazienkowa biała . To bardzo uniwersalny kolor, który pozwala dopasować ją zarówno do łazienki o jasnej kolorystyce, jak i też ustawić tam, gdzie dominują ciemniejsze kolory – będzie się na ich tle przyjemnie wyróżniać. Oczywiście komoda łazienkowa biała nie jest wymogiem – równie dobrze można znaleźć mebel o kolorach takich samych, jak kafelki czy ściany.

  Ile kosztują komody łazienkowe białe ?

  Wspomniane komody łazienkowe białe to wydatek od 250 złotych wzwyż. Wszystko zależy od tego, z jakich materiałów wykonany jest mebel oraz jakie ma gabaryty. Wiadomo, że większy mebel będzie droższy, jednak zmieści się w nim więcej rzeczy. Dlatego – jeżeli łazienka na to pozwala – warto zdecydować się na dużą komodę, która pomieści większość niezbędnych rzeczy. Komody łazienkowe białe w wielu przypadkach występują także w wersjach do podwieszania, co przydaje się, gdy nie ma dla nich wystarczająco dużo miejsca na podłodze.