Facebook
Loading...
rabaty do 90% taniejrabaty do 90% taniej ceny już od 1 złceny już od 1 zł renomowani producencirenomowani producenci ponad 2000 wzorówponad 2000 wzorów
Sortuj:

Cena

Punkt sprzedaży


Marka


Dostępność


Szerokość


Kolekcja


Głębokość


Miska WC podwieszana DELFI
-15%
245,65 zł/szt 289,00
Kupiło już
293 osób
Miska WC podwieszana FACILE
-15%
324,70 zł/szt 382,00
Kupiło już
189 osób
Miska WC podwieszana CARINA NEW CleanOn
-15%
459,85 zł/szt 541,00
Kupiło już
100 osób
Miska WC podwieszana STREET FUSION
-15%
381,65 zł/szt 449,00
Miska WC podwieszana EASY biała bezkołnierzowa
-15%
Miska WC podwieszana CARINA deska duraplastowa wolnoopadająca
-15%
653,65 zł/kpl 769,00
Kupiło już
6 osób
Miska WC podwieszana CASPIA NEW
-15%
619,65 zł/szt 729,00
Miska WC podwieszana MITO RED deska
Super Cena
Miska WC podwieszana CREA NEW owalna
-15%
649,40 zł/szt 764,00

Miska podwieszana – wykorzystując podwieszane miski WC ukrywamy zbędne elementy w łazience

Miska podwieszana


Miska podwieszana - nexterio.pl

Miska podwieszana to – obrazowo mówiąc – miska klozetowa, której cała armatura, ze spłuczką włącznie, została ukryta w ścianie. Ponad miską znajduje się przycisk, który uwalnia wodę i spłukuje muszlę. Często spotyka się takie rozwiązanie w miejscach publicznych, ale czy miska podwieszana pasuje do przeciętnego mieszkania czy domu?

Ile kosztują miski WC podwieszane?

Cena, jaką przyjdzie zapłacić za miski WC podwieszane, zależy w dużej mierze od tego, czy miska wyposażona jest w deskę (polecane są duroplastowe z powłoką antybakteryjną), a także z jakiego materiału została wykonana. Wpływ na cenę, jaką płaci się za miski WC podwieszane, mają także ich gabaryty. Miski mają odmienne szerokości i głębokości, a także różną wielkość maksymalnego obciążenia – od dwustu do ponad czterystu kilogramów.

Miska WC podwieszana - jakie zalety ma miska podwieszana?

Z pewnością jedną z zalet, jakimi może poszczycić się miska WC podwieszana, jest oszczędność przestrzeni w miejscu jej montażu. Ponieważ spłuczka znajduje się w ściennej obudowie, pomieszczenie zyskuje optyczne „większy rozmiar”, a pod miską łatwo utrzymać czystość. Ponadto miska WC podwieszana nie będzie przeszkadzać przy jakichkolwiek zmianach w podłodze – np. podczas kładzenia na niej płytek.

Miski podwieszane wymagają przygotowania

Wszystkie miski podwieszane wymagają stelaża podtynkowego. Dlatego najlepiej decyzję o nabyciu takiego urządzenia podjąć, gdy przeprowadza się duży remont łazienki i rozkuwa ściany. W przeciwnym przypadku i tak należy przygotować pod stelaż ścianę, co wiąże się ze zniszczeniem położonych na niej kafelków. Miski podwieszane sprzedawana są zarówno ze stelażami, jak i bez. Jeżeli stelaża nie ma w komplecie, należy go dokupić.