Facebook
Loading...
44 Outlety w Polsce
Znajdź
ZnajdźOutlet
Free Samples
Zamów darmowe próbki (dodaj 3 darmowe próbki, aby porównać w domu)
Otwórz koszyk próbekUkryj
0
Twoje próbki
Próbki płytek mają charakter wyłącznie poglądowy.
Odcień płytki może się różnić w zależności od partii produkcyjnej.
Szczegóły dostawy
Wybrany paczkomat:
Adres paczkomatu:

Płytki łazienkowe

Sortuj:
i Dowiedz się, jak plasujemy wyniki wyszukiwania zobacz »
Płytka cegłopodobna wewnętrzna MALMO 1 biała STONES
-13%
39,99 zł/kar
45,86 najniższa cena
Kupiło już 23 osób
Płytka cegłopodobna wewnętrzna MALMO 2 czerwona STONES
-7%
43,99 zł/kar
47,50 najniższa cena
Kupiło już 168 osób
Płytka cegłopodobna wewnętrzna PARMA 1 biała z fugą STEGU
Super Cena
Kamień dekoracyjny wewnętrzny SAVONA biały STONES
-14%
32,99 zł/kar
38,27 najniższa cena
Kupiło już 25 osób
Kamień dekoracyjny wewnętrzny SOTANO 4 czerwony z fugą STONES
-15%
38,99 zł/kar
45,99 najniższa cena
Kupiły już 3 osoby
Płytka cegłopodobna wewnętrzna VINTAGE 2 biała z fugą STONES
Super Cena
Płytka cegłopodobna wewnętrzna VINTAGE 3 czerwona z fugą STONES
Super Cena
Kamień Naturalny ARGENTO grafitowy STEGU
-14%
69,99 zł/kar
81,06 najniższa cena
Kupiło już 15 osób
Płytka cegłopodobna zewnętrzna BOSTON 1 szary z fugą STEGU
Super Cena
Betonowa płytka dekoracyjna 3D DIAMANTE 1 szary STONES
Super Cena
45,99 zł/kar
Kupiło już 9 osób
Betonowa płytka dekoracyjna 3D DIAMANTE 2 biały STONES
-8%
45,99 zł/kar
49,99 najniższa cena
Kupiły już 4 osoby
Betonowa płytka dekoracyjna 3D DIAMANTE 3 grafitowy STONES
-14%
49,99 zł/kar
57,99 najniższa cena
Kupiło już 9 osób
Kamień dekoracyjny zewnętrzny GRENADA 1 multikolor STEGU
Super Cena
Kamień dekoracyjny zewnętrzny GRENADA 4 multikolor STEGU
Super Cena
Kamień dekoracyjny zewnętrzny GRENADA 5 grafitowy STEGU
Super Cena
36,99 zł/kar
Kupiło już 18 osób
Kamień Naturalny IVORY multikolor STEGU
Super Cena
99,99 zł/kar
Kupiły już 54 osoby
Płytka cegłopodobna zewnętrzna MONSANTO 1 czerwona z fugą STEGU
Super Cena
Kamień dekoracyjny zewnętrzny NEPAL 1 szary STEGU
Super Cena
45,99 zł/kar
Kupiło już 12 osób
Kamień dekoracyjny zewnętrzny NEPAL 3 grafitowy STEGU
Super Cena
51,99 zł/kar
Kupiło już 15 osób
Kamień dekoracyjny zewnętrzny OVIEDO 1 szary STONES
Super Cena
44,99 zł/kar
Kupiło już 37 osób
Kamień dekoracyjny zewnętrzny PALERMO 2 grafitowy STEGU
Super Cena
63,99 zł/kar
Kupiło już 27 osób
Betonowa płytka dekoracyjna 3D RUBICA 1 biały STONES
-20%
39,99 zł/kar
49,99 najniższa cena
Kupiło już 6 osób
Betonowa płytka dekoracyjna 3D RUBICA 2 szara STONES
-20%
39,99 zł/kar
49,99 najniższa cena
Kupiło już 11 osób
Kamień naturalny RUSTY multikolor STEGU
-14%
69,99 zł/kar
81,19 najniższa cena
Kupiło już 8 osób
Beton architektoniczny STOCKHOLM 1 szary STONES
Super Cena
74,99 zł/kar
Kupiło już 23 osób
Beton architektoniczny STOCKHOLM 2 szary ciemny STONES
Super Cena
74,99 zł/kar
Kupiło już 24 osób
Beton architektoniczny TALLIN 1 miedziany STEGU
Super Cena
45,99 zł/szt
Kupiło już 13 osób
Beton architektoniczny TALLIN 2 grafitowy STEGU
Super Cena
45,99 zł/szt
Kupiło już 14 osób
Kamień dekoracyjny zewnętrzny TIMBER 1 brązowy STEGU
Super Cena
44,99 zł/kar
Kupiło już 19 osób
Płytka cegłopodobna wewnętrzna LOFT 2 czerwona STONES
-24%
43,99 zł/kar
57,99 najniższa cena
Płytka cegłopodobna wewnętrzna LOFT 1 biała STONES
-35%
29,99 zł/kar
46,39 najniższa cena

Płytki łazienkowe

Zmień oblicze własnej łazienki i zamień ją w salon kąpielowy, w którym poczujesz się jak w SPA. Outlet Nexterio to szybki sposób na zakup wymarzonych płytek łazienkowych. W ofercie znajdziesz najciekawsze i najpopularniejsze wzory w niskich cenach, które odmienią styl dotychczasowego wnętrza. Wybierz spośród wielu znanych producentów (CERSANIT, OPOCZNO, NETTO, AZUVI, inne) i zamów płytki łazienkowe z odbiorem w wybranym przez Ciebie punkcie. Znalazłeś odpowiedni wzór? Skorzystaj z naszych tanich próbek.

Złóż zamówienie na kafelki łazienkowe i ciesz się z darmowej dostawy. Dowiedz się więcej i sprawdź nasze promocje i rabaty. Kupuj na nexterio.pl gdzie jakość i cena są dla nas najważniejsze.

Z czego są zrobione i jak powstają płytki łazienkowe?

Płytka łazienkowa wykonywana jest z materiałów ceramicznych. Charakteryzuje się ona różnorodnymi kolorami, fakturami, a także kształtami. Płytki łazienkowe wykonuje się z naturalnych materiałów, dzięki czemu są nietoksyczne. Dodatkowo łatwo je utrzymać w czystości.

Zanim jednak kafelki do łazienek trafią na sklepowe półki muszą przejść długą drogę. Ich produkcja to skomplikowany technologicznie proces. Na początkowym etapie powstają z mieszaniny surowców – gliny, piasku i skalenia. Ich określona ilość jest odmierzana przez specjalne urządzenia podłączone do komputerów. Dobrane proporcje surowca trafiają do młyna. W nim powstaje z nich miazga. Dodatek w postaci wody powoduje, że zmieniają się z sypkiego granulatu w płynną mieszankę. Powstała masa lejna ulega homogenizacji. Na tym etapie dodawane są pigmenty, które zabarwiają masę na wybrany kolor.

Następuje suszenie. Wysoka temperatura sprawia, że nadmiar wody odparowuje w efekcie czego mieszanina znowu przyjmuje postać sypkiego proszku. Granulat trafia do pras, w których nabiera postać gotowego produktu. Prasy naciskające na zbity granulat nadają odpowiedni kształt i rozmiar. Po raz kolejny następuje suszenie, które obniża wilgotność płytki i zwiększa jej trwałość. Część kafli do łazienki poddawana jest szkliwieniu. Na powierzchnię produktu nanoszone jest szkliwo i dekor. Duża część aplikacji występuje w postaci mokrej, co wymaga dodatkowego dosuszenia.

Flizy łazienkowe w takiej postaci trafiają do pieca rolkowego. W nim zachodzi proces wypalenia – w niektórych przypadkach kilkukrotnie. Gotowy produkt poddawany jest kontroli jakości, po której kafelki do łazienki trafiają do sprzedaży.

Płytki łazienkowe – wymiary

Glazura do łazienki to możliwość wyboru spośród wielu rozmiarów. W Nexterio znajdziesz łazienkowe płytki m.in. w rozmiarach:

Jak układać płytki łazienkowe?

Nie bez powodu kafle łazienkowe należą do głównego wyboru klientów. Są efektowne i trwałe, a utrzymanie ich w czystości nie stanowi większego problemu. Mogą być ozdobą zarówno posadzki, jak i ścian. Płytki ceramiczne ścienne do łazienki oraz podłogowa glazura w łazience charakteryzuje się bogactwem dekorów, faktur i rozmiarów. Pozwala to na zaaranżowanie wnętrza wedle założeń. Dzięki tak szerokiej palecie produktów, marzenia mogą stać się faktem. Choć przez wiele osób kładzenie płytek kojarzy się z trudnym procesem, w rzeczywistości taki nie jest. Wymaga jednak dokładności i sumienności. Jak położyć płytki łazienkowe i zmienić nudne pomieszczenie bez wyrazu w salon kąpielowy na miarę katalogów wnętrzarskich?

  1. Po pierwsze dobrze zaplanuj układ. Płytki ceramiczne ścienne do łazienki powinny być perfekcyjnie dopasowane do wykończenia podłogi. Przed rozpoczęciem całego procesu dobrze jest zatem wykorzystać do tego darmowy program online lub tradycyjną kartkę papieru, na której możesz rozrysować układ kafli. Podczas kładzenia glazury nie ma miejsca na improwizację.

  2. Sprawdź szczelność i suchość wpustów przypodłogowych, dna kabiny prysznicowej, stref dookoła rur, odpływu w wannie, miejsc narażonych na zawilgocenie.

  3. Podłoże, na którym zostaną położone kafle do łazienki powinny być suche, czyste i odtłuszczone, równe oraz pozbawione pyłu. Jeżeli posadzka w Twojej łazience jest porowata, należy ją zagruntować. To samo dotyczy ścian.

  4. Wyznacz pion i poziom za pomocą poziomicy. Jeżeli powierzchnie są równe, czas na kładzenie glazury. Ważne, aby dobrać odpowiedni klej dopasowany do rodzaju podłoża i do rozmiaru płytek. Zanim ułożysz płytki ścienne do łazienki, warto przybić do ściany listwę wyznaczającą poziom i zabezpieczającą przed zsuwaniem się kafli. Po ułożeniu pierwszego rzędu usuń listwę i przejdź do niższego szeregu. Kładąc płytki pamiętaj o spoinach między kaflami.

  5. Podczas układania glazury należy kontrolować i korygować niedoskonałości. Usuwać nadmiar kleju i sprawdzać czy cały czas utrzymywany jest pion i poziom. Do układania płytek w miejscach przy ścianach, wokół odpływów lub innych, należy się dobrze przygotować. Do przycinania glazury potrzebne będą narzędzia, takie jak gilotyna lub piła z diamentowym ostrzem.

  6. Na sam koniec przystąp do fugowania – należy to robić gdy klej dostatecznie wysechł. Efekt zależy od tego, na jaką zaprawę do spoinowania się zdecydujesz. Obecnie na rynku można spotkać wiele preparatów – także tych, które pomagają zachować lepszą higienę w pomieszczeniach narażonych na wilgoć. Dzięki nim możesz wybrać fugę o właściwościach antybakteryjnych, małej chłonności wody, wzbogaconą o substancje zapobiegające rozwojowi grzybów i pleśni, a także o wysokiej odporności na środki czyszczące.

  7. Pamiętaj, aby zaprawę klejącą stosować nie tylko na płytkach, ale również na powierzchni, na które mają one być położone.

Z czym łączyć płytki łazienkowe?

Fuzja odmiennych barw i faktur w przypadku łazienki to trend, który zyskuje coraz większą popularność. Modna niegdyś łazienka w płytkach jednokolorowych odeszła w zapomnienie, a łączenie stylów wnętrzarskich stało się powszechne. Dziś łazienka to pomieszczenie, które może jednocześnie intrygować za sprawą niecodziennych połączeń drewna, betonu i elementów patchworkowych, a także być oazą spokoju i świątynią relaksu.

Inspiracji i możliwości jest wiele. Na jaką łazienkę Ty się zdecydujesz?

Czym myć płytki łazienkowe?

Glazurowe kafelki do łazienki najlepiej myć wodą wymieszaną z łagodnym płynem. Do tego zadania dobrze jest skorzystać ze ściereczek z mikrofibry. Łazienkowe płytki z gresu natomiast lepiej jest myć bardziej intensywnymi środkami czyszczącymi. Jeżeli nie posiadasz żadnego z płynów przeznaczonych do kafli, możesz wykonać własną mieszankę, wykorzystując do tego produkty prosto z Twojej kuchni. Soda oczyszczona, kwasek cytrynowy, a także ocet zdziałają cuda. Uporają się z kamieniem i osadem z mydła. Kropla olejku eterycznego nada świeżości.

Czy można malować płytki łazienkowe?

Dziś pomalowanie płytki do łazienki jest możliwe dzięki specjalnie przeznaczonym do tego farbom. W dużych sklepach budowalnych masz dostęp do pełnej palety kolorów. Jeżeli znudził się Tobie wygląd kafli, możesz w tani i szybki sposób zmienić ich dotychczasowy styl.

Ile kosztują płytki łazienkowe? Cena

Outlet Nexterio to szansa na zmianę oblicza Twojej łazienki. Cena naszych produktów zaczyna się już od niespełna 1 złotego za sztukę - szukaj produktów oznaczonych jako promocja. W ofercie posiadamy tanie płytki łazienkowe wysokiej jakości dostępne w okazyjnych i konkurencyjnych cenach. Znajdziesz u nas zarówno płytki ceramiczne łazienkowe w stonowanych kolorach, jak i kafle do łazienki w odważnych dekorach. To od Ciebie zależy, na jaki look postawisz. Wybierz spośród wielu propozycji. Zapisz się do newslettera i nie przegap naszych nowości. Zarejestruj się i kup najtańsze płytki do łazienki. Dołącz do nas w social mediach. Sprawdź nasze zniżki i promocje.

Gdzie kupić tanio płytki łazienkowe? Najtaniej tylko na nexterio.pl!

W nexterio.pl zadbamy o wygląd Twojej łazienki. Wybierz flizy łazienkowe w wielu rozmiarach, o ciekawej fakturze i kolorach. Zmień oblicze wnętrza. Stań się architektem własnego salonu kąpielowego. Masz do nas pytania? Skorzystaj z wygodnej opcji kontaktu za pośrednictwem czatu. Zadaj nam pytanie i pozwól nam doradzić w kwestii wyboru produktów.

Sprawdź, co mamy Tobie do zaoferowania. Załóż konto i zamawiaj w sklepie online Nexterio. Dołącz do klientów, którzy sięgnęli po tanie kafelki łazienkowe wysokiej jakości.