Facebook
Loading...
rabaty do 90% taniejrabaty do 90% taniej ceny już od 1 złceny już od 1 zł renomowani producencirenomowani producenci ponad 2000 wzorówponad 2000 wzorów

Pochłaniacz wilgoci CERESIT STOP Wilgoci AERO 360 granatowy 450g

Kod produktu: 126804
Super Cena

Dostępność towaru potwierdzimy w ciągu 2 dni roboczych.

Uwaga! Na magazynie posiadamy szt.

Dane techniczne

Opis Produktu

Pochłaniacz wilgoci Ceresit Stop Wilgoci AERO 360 granatowy to najlepsze rozwiązanie zapewniające kontrolę nad poziomem wilgotności. Urządzenie pochłania nadmiar wilgoci z powietrza, tworząc w domu zdrowy klimat. System pochłaniania wilgoci Aero 360o działa na unikalny wkład w formie tabletki.

Aero 360o to pochłaniacz wilgoci, który podpowie ci, kiedy trzeba wymienić wkład. Kiedy poziom wody zebranej w zbiorniku sięga obszaru oznaczonego czerwonym kolorem, oznacza to, że należy sprawdzić wkład, ponieważ wyczerpał się lub wyczerpie się niedługo.

Pochłaniacz wilgoci Aero 360o jest cichy — działa w oparciu o naturalne procesy, które nie potrzebują źródła energii (baterii lub prądu). Jest także przyjazny dla środowiska i wygodny.

Jak działa pochłaniacz wilgoci Aero 360o?
1. Naciśnij symbol na górnej części urządzenia, aby odsunąć osłonę.
2. Otwórz foliowe opakowanie z wkładem. Unikaj kontaktu ze skórą.
3. Umieść tabletkę w urządzeniu niebieską stroną w dół.
4. Kiedy tabletka całkowicie się rozpuści, otwórz spust i wylej roztwór do sedesu.
Choć pochłaniacz wilgoci jest bezpieczny w użytku, trzymaj go poza zasięgiem dzieci i zwierząt. Nie umieszczaj pochłaniacza wilgoci w bliskim sąsiedztwie źródeł ciepła (grzejnika, kominka itp.). Nie dopuszczaj do kontaktu tabletki Aero 360° ani roztworu soli z łatwymi do uszkodzenia powierzchniami metalowymi. W razie kontaktu natychmiast umyj powierzchnię ciepłą wodą.