Facebook
Loading...
27 Outletów w Polsce
Znajdź
ZnajdźOutlet

Pochłaniacz wilgoci CERESIT STOP Wilgoci AERO 360 granatowy 450g

Kod produktu: 126804
Super Cena

Dane techniczne

Opis Produktu

Pochłaniacz wilgoci Ceresit Stop Wilgoci AERO 360 granatowy to najlepsze rozwiązanie zapewniające kontrolę nad poziomem wilgotności. Urządzenie pochłania nadmiar wilgoci z powietrza, tworząc w domu zdrowy klimat. System pochłaniania wilgoci Aero 360o działa na unikalny wkład w formie tabletki.

Aero 360o to pochłaniacz wilgoci, który podpowie ci, kiedy trzeba wymienić wkład. Kiedy poziom wody zebranej w zbiorniku sięga obszaru oznaczonego czerwonym kolorem, oznacza to, że należy sprawdzić wkład, ponieważ wyczerpał się lub wyczerpie się niedługo.

Pochłaniacz wilgoci Aero 360o jest cichy — działa w oparciu o naturalne procesy, które nie potrzebują źródła energii (baterii lub prądu). Jest także przyjazny dla środowiska i wygodny.

Jak działa pochłaniacz wilgoci Aero 360o?
1. Naciśnij symbol na górnej części urządzenia, aby odsunąć osłonę.
2. Otwórz foliowe opakowanie z wkładem. Unikaj kontaktu ze skórą.
3. Umieść tabletkę w urządzeniu niebieską stroną w dół.
4. Kiedy tabletka całkowicie się rozpuści, otwórz spust i wylej roztwór do sedesu.
Choć pochłaniacz wilgoci jest bezpieczny w użytku, trzymaj go poza zasięgiem dzieci i zwierząt. Nie umieszczaj pochłaniacza wilgoci w bliskim sąsiedztwie źródeł ciepła (grzejnika, kominka itp.). Nie dopuszczaj do kontaktu tabletki Aero 360° ani roztworu soli z łatwymi do uszkodzenia powierzchniami metalowymi. W razie kontaktu natychmiast umyj powierzchnię ciepłą wodą.