Facebook
Loading...
rabaty do 90% taniejrabaty do 90% taniej ceny już od 1 złceny już od 1 zł renomowani producencirenomowani producenci ponad 2000 wzorówponad 2000 wzorów

Płytka ścienna ORIGAMI DUNE PULSE biała struktura błyszcząca 29,7x60 gat. I

Kod produktu: 138102
-30%
60,18 zł /m2
85,99 zł Cena katalogowa I gat. u producenta
OSZCZĘDZASZ 25,81 zł
Cena za opakowanie: 75,23 zł
Wybierz jedną z poniższych lokalizacji, aby zamówić z dostawą lub odbiorem w outlecie:

1 op. = 1,25 m2

Dostępność towaru potwierdzimy w ciągu 2 dni roboczych.

Uwaga! Na magazynie posiadamy m2.
Zamknij
Wybrana ilość jest niedostępna, ale możemy zaproponować tą samą płytkę w innym gatunku:

Darmowy odbiór w sklepie

Koszt dostawy: od 35.00 zł

Dane techniczne

Opis Produktu

Płytka ścienna origami dune pulse white glossy structure 29,7x60 marki Opoczno. Gatunek pierwszy.
Do stosowania wewnątrz pomieszczeń. Płytki ścienne można układać tylko na ścianę, ponieważ ich szkliwo nie jest przystosowane do chodzenia, a wytrzymałość na obciążenie jest niewystarczająca do układania na podłodze.

Powierzchnia płytek ściennych pokryta jest cienką warstwą szkliwa, co zabezpiecza je przed zaplamieniem, ułatwia utrzymanie w czystości oraz zapewnia maksymalną higienę podczas użytkowania. Gwarantuje też zachowanie pierwotnego koloru w całym okresie eksploatacji.

Płytki ścienne Origami Dune Pulse wykonano według prostego, ale designerskiego pomysłu. Inspiracją dla projektanta z pewnością była japońska sztuka orgiami, a motywacją przełamanie monotonii tak modnego dziś minimalizmu. Interesująca powierzchnia kafli Origami Dune Pulse sprawai, że stają się one głównym „smaczkiem” aranżacyjnym nowoczesnych łazienek czy kuchni.
Płytki ścienne Origami Dune Pulse w kolorze białym prezentują się znakomicie w zestawieniu z tymi czarnymi, szarymi i rdzawo-czerwonymi. Ich spory rozmiar znacznie ułatwia umieszczenie ich na ścianach. Kafle te zostały pokryte cienką warstwą szkliwa, która skutecznie chroni je przed trwałym zaplamieniem, a także ułatwia codzienne utrzymywanie czystości.

Możemy układać w następujących miejscach: łazienka, kuchnia.

Gwarancja

warunki gwarancji
Gwarancja producenta: 6 lat od daty zakupu, jednak nie dłużej niż 7 lat od daty produkcji.