nawet 90% taniej płytki od 1 zł gwarancja najniższej ceny ponad 2000 wzorów
Sortuj:

ups... żaden produkt nie spełnia Twoich wymagań :(

ale gdy zrezygnujesz z niektórych filtrów, na pewno zobaczysz ciekawą ofertę!

Akcesoria do karniszy czyli co warto mieć pod ręką?

Akcesoria do karniszy


Akcesoria do karniszy - nexterio.pl

Karnisze to wyposażenie wnętrza, które nie jest niezniszczalne i co jakiś czas zachodzi potrzeba wymiany jakiegoś elementu. Zwłaszcza żabki drewniane są akcesoriami, które najczęściej ulegają defektom. Niestety zawodzić mogą także inne akcesoria do karniszy, takie jak kółka, łączniki czy uchwyty. Warto więc mieć w zapasie różne akcesoria do karniszy, co umożliwi szybkie naprawy.

Akcesoria do karniszy metalowych – jakie kupić?

Jeśli chodzi o akcesoria do karniszy metalowych, różnią się one od elementów przeznaczonych dla karniszy drewnianych. W tego typu karniszach używane są przeważnie żabki metalowe, rzadko kiedy kółka. Warto zaopatrzyć się w kilka zapasowych żabek, może być także niezbędne zakończenie karnisza czy haczyk do zazdrostek. To, jakie akcesoria do karniszy metalowych będą najbardziej potrzebne, zależy od danego karnisza.

Żabki do karniszy – nie tylko zwykłe

Jeśli okno zdobi karnisz z żabkami, można nadać mu zupełnie innego, ciekawego wyrazu. Oprócz klasycznych, dostępne są także ozdobne żabki do karniszy, na przykład w kształcie kwiatów czy też podłużne. Stanowić to może dodatkowy element ozdobny w pomieszczeniu. Takie dekoracyjne żabki do karniszy sprzedawane są przeważnie w kompletach liczących sobie kilkanaście sztuk. Można także nabywać je pojedynczo, gdy jeden z nich ulegnie uszkodzeniu.