Facebook
Loading...
50 Outletów w Polsce
Znajdź
ZnajdźOutlet
Free Samples
Zamów darmowe próbki (dodaj 3 darmowe próbki, aby porównać w domu)
Otwórz koszyk próbekUkryj
0
Twoje próbki
Próbki płytek mają charakter wyłącznie poglądowy.
Odcień płytki może się różnić w zależności od partii produkcyjnej.
Szczegóły dostawy
Wybrany paczkomat:
Adres paczkomatu:
Pokaż filtry
Sortuj:
i Dowiedz się, jak plasujemy wyniki wyszukiwania zobacz »

Rolety

Podkategorie

ups... żaden produkt nie spełnia Twoich wymagań :(

ale gdy zrezygnujesz z niektórych filtrów, na pewno zobaczysz ciekawą ofertę!

Rolety – zamiast zasłon i firanek

Rolety


Rolety - nexterio.pl

W wielu mieszkaniach coraz częściej rolety zastępują firanki czy żaluzje. Dzieje się tak dlatego, że mają one kilka funkcji, których próżno szukać u innych. Przede wszystkim liczy się aspekt praktyczny – są mniej podatne na osiadanie kurzu oraz łatwiejsze w utrzymaniu w czystości. To jednak nie wszystkie korzyści, jakie zapewniają rolety.

Rolety okienne – jakie zalety?

Oprócz wymienionych ułatwień, rolety okienne umożliwiają lepsza ochronę prywatności. Doskonale zasłaniają okno, ponadto podczas upalnych dni chronią wnętrze przed zbytnim nagrzaniem się. Ponadto rolety okienne mogą mieć różną barwę, co pozwala je dopasować do pomieszczenia o dowolnej kolorystyce.

Rolety rzymskie – ciekawa odmiana rolet

Miej popularne od tradycyjnych są rolety rzymskie. Pozwalają na te same usprawnienia, co i zwykłe. Jaka więc różnica? Otóż rolety rzymskie to zasłony podnoszone za pomocą mechanizmu sterowanego łańcuszkiem. Po ich zsunięciu układają się w poziome lub pionowe zakładki bądź fałdy. Często spotyka się takie rozwiązanie w biurach i podobnych miejscach.

Rolety wewnętrzne – do wystroju mieszkania

Rolety wewnętrzne mają nie tylko pełnić funkcję praktyczną, ale również ozdabiać pomieszczenie. Dlatego też należy dobierać je do kolorystyki pomieszczenia. Najczęściej spotykany kolor to biały, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby roleta miała również inne barwy, np. beżową czy fioletową. Spotyka się również rolety wewnętrzne wielokolorowe, które przyciągają wzrok atrakcyjnym ubarwieniem. Dobór zależy także od indywidualnego gustu właściciela.