Facebook
Loading...
27 Outletów w Polsce
Znajdź
ZnajdźOutlet
Pokaż filtry
Sortuj:

Świece ozdobne

Podkategorie

ups... żaden produkt nie spełnia Twoich wymagań :(

ale gdy zrezygnujesz z niektórych filtrów, na pewno zobaczysz ciekawą ofertę!

Świece ozdobne – estetyka i przyjemny zapach w jednym

Świece ozdobne 


Świece ozdobne  - nexterio.pl

Świece ozdobne to uniwersalne elementy wyposażenia. Komponują się zarówno z wnętrzami o klasycznej aranżacji, jak też z nowoczesnymi pomieszczeniami. Oczywiście nie wszystkie są takie same, różnią się pomiędzy sobą kształtami i kolorami. Niektóre świecie ozdobne mają także właściwości zapachowe – dzięki temu pełnią nie tylko rolę dekoracyjną, ale również roztaczają przyjemny zapach w pomieszczeniu.

Które świece zapachowe wybrać?

Ogólnie świece zapachowe dzielą się na dwa typy. Pierwszy to wolnostojące, drugi – świece umieszczone w szkle. Wśród wolnostojących można znaleźć rozmaite kształty, takie jak walec, prostokąt, klasyczne czy okrągłe, podczas gdy świece zapachowe w szkle mają formę kwadratową. Jednak otaczające je szkło nadaje im ozdobnego wyglądu i nawet gdy są niezapalone, to elegancko prezentują się na półce czy komodzie.

Świeczki zapachowe czyli wersja cieńsza

Świeczki zapachowe różnią się od świec rozmiarem, a także możliwością umieszczenia ich w świeczniku. Liczba kolorów świec tego typu jest olbrzymia – od klasycznych białych i żółtych po karmelowe, fioletowe czy wielobarwne. Dlatego też świeczki zapachowe można dobrać każdej kolorystyki wnętrza.

Świece dekoracyjne – bez zapachu, ale również ozdobne

Inna kategoria świec ozdabiających pomieszczenie to świece dekoracyjne. Choć nie wydają one z siebie zapachów, to jednak mają wiele ciekawych form, dzięki czemu stają się ozdobami każdego pomieszczenia. Świece tego typu również mogą mieć rozmaite kolory. Popularne świece dekoracyjne to kule oraz walce. Jako że ich koszt jest niewielki, a efekty wizualne duże, warto zainwestować w ozdobienie swoich pomieszczeń takimi właśnie dodatkami.