Facebook
Loading...
48 Outletów w Polsce
Znajdź
ZnajdźOutlet
Free Samples
Zamów darmowe próbki (dodaj 3 darmowe próbki, aby porównać w domu)
Otwórz koszyk próbekUkryj
0
Twoje próbki
Próbki płytek mają charakter wyłącznie poglądowy.
Odcień płytki może się różnić w zależności od partii produkcyjnej.
Szczegóły dostawy
Wybrany paczkomat:
Adres paczkomatu:
Pokaż filtry
Sortuj:
i Dowiedz się, jak plasujemy wyniki wyszukiwania zobacz »

Obudowy do brodzików

ups... żaden produkt nie spełnia Twoich wymagań :(

ale gdy zrezygnujesz z niektórych filtrów, na pewno zobaczysz ciekawą ofertę!

Obudowa do brodzika – brodzik jak nowy

Obudowa do brodzika


 Obudowa do brodzika - nexterio.pl

Obudowa do brodzika to specjalny panel, który nakłada się na zamontowany już brodzik. Cel tej czynności ma wymiar zarówno estetyczny, jak i praktyczny. Estetyczny – ponieważ pozwoli na zakrycie trwałych zanieczyszczeń, pęknięć i innych defektów, a także pozwoli na wizualne odświeżenie całej kabiny prysznicowej. Praktyczny – obudowa do brodzika uchroni go przed dalszymi zanieczyszczeniami oraz uszkodzeniami, przyjmując je na siebie.

Obudowy do brodzików czyli brodzik jak nowy

Obudowy do brodzików to swoisty „tuning” urządzenia sanitarnego. Trzeba jednak wiedzieć, jaką nakładkę wybrać. Nie istnieje jedna, uniwersalna, ponieważ obudowy do brodzików są różne. Przy każdej z nich powinna być informacja, na jaki model da się ją nałożyć. Pozwoli to dobrać odpowiednią do posiadanego brodzika. Warto zatem poświęcić nieco czasu, aby znaleźć dokładnie pasującą do brodzika.

Obudowa do brodzika – jak wybrać?

Obudowa brodzika często wykonana jest z akrylu. Wśród ofert znaleźć można obudowy brodzików prostokątnych, kwadratowych oraz półokrągłych. Zdecydowana większość z nich ma kolor biały lub kremowy, jednak trafiają się i wyjątki. Dzięki swojej neutralnej barwie obudowa do brodzika pasuje do łazienek o różnej kolorystyce i aranżacji. Można stosować ją również na nowe brodziki, aby zabezpieczać przed ewentualnymi uszkodzeniami. Dzięki temu obudowy do brodzików pełnią funkcję prewencyjną.