Facebook
Loading...
37 Outletów w Polsce
Znajdź
ZnajdźOutlet
Free Samples
Zamów darmowe próbki (dodaj 3 darmowe próbki, aby porównać w domu)
Otwórz koszyk próbekUkryj
0
Szczegóły dostawy
Wybrany paczkomat:
Adres paczkomatu:
Pokaż filtry
Sortuj:

Umywalki pojedyncze narożne

Cena

Marka


Dostępność wg ilości

Kolekcja


Punkt odbioru


Typ wg rozmiaru


Kształt


Otwór na baterię


Dłuższy bok


Krótszy bok


Umywalka narożna SIGMA 30
-15%
269,99 zł/szt 319,00
Kupiło już 56 osób
Extra rabat 16% z kodem: CS16

Umywalka narożna – praktyczna pomoc w niewygodnej sytuacji, czyli umywalka narożna z szafką

Umywalka narożna


Umywalka narożna - nexterio.pl

Umywalka narożna to – jak sama nazwa wskazuje – umywalka przystosowana do umieszczania w rogach pomieszczeń. Jest to szczególnie przydatne w łazienkach, które mają instalacje rozmieszczoną w tak niewygodny sposób, że można umieścić łazienkę tylko w kącie, a także małych pomieszczeniach. Umywalka narożna może być asymetryczna lub symetryczna, dzięki czemu można zapełnić ją przestrzeń pomiędzy równymi, jak i nierównymi ścianami.

Umywalki narożne – jaki materiał?

Najczęstszy materiał, z jakiego wykonywane są umywalki narożne, to ceramika sanitarna. Warto zauważyć, że nie wszystkie sprzedawane modele wyposażone są w baterię, którą należy dokupić w takiej sytuacji osobno. Bateria musi być przystosowana do instalacji. Umywalki narożne są większości przypadków modelami wiszącymi, które mocuje się śrubami do ściany. Miejsce pod nimi można zabudować.

Umywalka narożna z szafką – czyli jak umywalki narożne potrafią wykorzystać przestrzeń

Jeżeli nie lubi się marnotrawstwa miejsca, wówczas dobrym pomysłem jest umywalka narożna z szafką. Oprócz samej umywalki zyskuje się także wygodne miejsce na środki czystości oraz artykuły higieniczne, a także ma to wymiar praktyczny – szafka jest dodatkowym oparciem dla przyczepionej do ściany umywalki. Umywalka narożna z szafką ma często półokrągły kształt, co pozwala dobrze wypełnić narożnik, w jakim jest umieszczona.