Facebook
Loading...
rabaty do 90% taniejrabaty do 90% taniej ceny już od 1 złceny już od 1 zł renomowani producencirenomowani producenci ponad 2000 wzorówponad 2000 wzorów
Sortuj:

ups... żaden produkt nie spełnia Twoich wymagań :(

ale gdy zrezygnujesz z niektórych filtrów, na pewno zobaczysz ciekawą ofertę!

Uszczelki do kabiny prysznicowej – dodatki niezbędne do prawidłowego działania

Uszczelki do kabiny prysznicowej


 Uszczelki do kabiny prysznicowej - nexterio.pl

Elementy montażowe do kabin to dodatki, bez których nie da się prawidłowo zamontować w łazience kabin prysznicowych. Często sprzedawane są one w komplecie z kabiną, jednak jeżeli nie ma ich w nim, trzeba dokupić je samemu. Dodatki te to uszczelki do kabiny prysznicowej, rolki, a także wsporniki i uchwyty prysznicowe. Dobrze kupić od razu cały zestaw montażowy do kabin, który zawiera wszystkie niezbędne elementy. Same uszczelki do kabiny prysznicowej dzielą się na kilka rodzajów: magnetyczne, bąbelkowe, z płetwą. Aby wybrać odpowiednią, należy znać przede wszystkim wymiar, a także – choćby orientacyjnie – ciężar, jaki będą podtrzymywać. Dobrze także dopasować je kolorystycznie, z czym problemu nie będzie. W ofertach producentów znajdują się zarówno uszczelki transparentne, jak i mleczne, białe czy srebrne.

Rolki do kabin pryszniców – aby drzwi działały bez problemów

Podobny wybór otrzymuje się w przypadku innych elementów. Rolki do kabiny prysznicowej, odpowiedzialne za prawidłowe i lekkie otwieranie drzwi kabiny, wykonane są najczęściej ze stali nierdzewnej z elementami plastikowymi. Nabyć można je w zestawach, jak i pojedynczo, co jest plusem przypadku, kiedy w drzwiach kabiny zostanie uszkodzona jedna. Rolki do kabiny prysznicowej znajdują się często we wspomnianych zestawach montażowych, które zawierają także zawiasy, uchwyty oraz wsporniki.