nawet 90% taniej płytki od 1 zł gwarancja najniższej ceny ponad 2000 wzorów
Pokaż filtry

  ups... żaden produkt nie spełnia Twoich wymagań :(

  ale gdy zrezygnujesz z niektórych filtrów, na pewno zobaczysz ciekawą ofertę!

  Kosze do szafek łazienkowych – zamiast koszy wolnostojących

  Kosze do szafek


   Kosze do szafek - nexterio.pl

  Kosze do szafek łazienkowych pozwalają uniknąć zagracania łazienki przez tradycyjne kosze na bieliznę. W każdym domu potrzebny jest taki, w którym gromadzi się rzeczy do prania. Zamontowany w szafce kosz pozwoli na dyskretne przechowywanie rzeczy wymagających prania, co ma zalety nie tylko estetyczne, ale i praktyczne. Kosze do szafek łazienkowych pozwalają segregować w jednym miejscu różnego rodzaju ubrania, osobno rzeczy ciemne i białe.

  Kosz do szafki - który najlepszy?

  Aby dobrać odpowiednie kosze do szafek, należy zmierzyć rozstaw prowadnic, na które zakłada się kosz. Musi być on zgodny z rozstawem prowadnic umieszczonych na koszu. Oczywiście równie ważna jest wysokość i szerokość kosza – za duży po prostu nie zmieści się w szafce. Dlatego też kosze do szafek, jeżeli kupowane są niezależnie od mebla, wymagają nieco przymiarek. Warto jednak poświęcić trochę czasu i dobrać właściwy kosz.

  Kosze do szafek łazienkowych - z czego są wykonane?

  Większość koszy produkowana jest ze stali i pokryta białą lub chromowaną powłoką. Nie ma to zresztą większego znaczenia, ponieważ kosz do szafki jest schowany w jej wnętrzu, przykryty od góry blatem. Kolor widoczny jest dopiero po wysunięciu kosza. Pojemność, jaką może poszczycić się kosz do szafki, zależy tylko i wyłącznie od jego rozmiarów. Oczywiście im większy, tym więcej rzeczy się w nim zmieści.