nawet 90% taniej płytki od 1 zł gwarancja najniższej ceny ponad 2000 wzorów
Sortuj:

ups... żaden produkt nie spełnia Twoich wymagań :(

ale gdy zrezygnujesz z niektórych filtrów, na pewno zobaczysz ciekawą ofertę!

Fronty do szafek – ważny element estetyczny

Fronty do szafek


 Fronty do szafek - nexterio.pl

Fronty do szafek to jeden z najważniejszych elementów mebli łazienkowych. Musi być on ściśle dopasowany do wystroju, aby komponować się idealnie z całym otoczeniem. Wnętrza o klasycznej aranżacji powinny mieć fronty z drewna, kamienia lub ceramiki, natomiast te nowoczesne – laminat, blachę lub szkło. Jak wybrać właściwe fronty do szafek?

Fronty do szafek łazienkowych – estetyka odpowiednio dopasowana

To, na jakie fronty do szafek łazienkowych powinniśmy się zdecydować, jest uzależnione nie tylko od wystroju, ale również i kolorystyki łazienki. Jeżeli meble w niej są barwne, wówczas należy dodać front w odpowiednim kolorze. Może być on wykonany z laminatu lub drewna. Można też wykorzystać fronty w kolorze naturalnego drewna, na którym następnie umieści się okleinę we właściwym kolorze. Tak wykończone fronty do szafek łazienkowych wyglądają bardzo naturalnie.

Front do szafki – z szufladą czy bez?

To, czy powinno się zastosować front do szafki z szufladą, czy bez niej, zależy wyłącznie od danego mebla. Producenci oferują fronty do swoich mebli, które dopasowane są do konkretnych modeli. Dzięki temu można dobrać idealnie front do szafki. Jeśli jednak takiej możliwości nie ma, trzeba dokładnie określić rozmiar danej szafki, aby w sklepie wybrać właściwy element. Dobrze jest pomyśleć także o listwach dekoracyjnych, które dodadzą uroku i podkreślą styl mebla.