Facebook
Loading...
rabaty do 90% taniejrabaty do 90% taniej ceny już od 1 złceny już od 1 zł renomowani producencirenomowani producenci ponad 2000 wzorówponad 2000 wzorów

Płytka ścienna SPIN żółto-black geo błyszcząca 25x75 gat. I

Kod produktu: 152636
-88%
9,90 zł /m2
83,98 zł Cena katalogowa I gat. u producenta
OSZCZĘDZASZ 74,08 zł
Cena za karton: 11,09 zł
Wybierz jedną z poniższych lokalizacji, aby zamówić z dostawą lub odbiorem w outlecie:

1 kar = 1,12 m2

Dostępność towaru potwierdzimy w ciągu 2 dni roboczych.

Uwaga! Na magazynie posiadamy m2.

Darmowy odbiór w sklepie

Koszt dostawy: od 35.00 zł

Dane techniczne

Opis Produktu

Płytka ścienna spin yellow-black geo 25x75 marki Opoczno. Gatunek pierwszy.
Do stosowania wewnątrz pomieszczeń. Płytki ścienne można układać tylko na ścianę, ponieważ ich szkliwo nie jest przystosowane do chodzenia, a wytrzymałość na obciążenie jest niewystarczająca do układania na podłodze.

Powierzchnia płytek ściennych pokryta jest cienką warstwą szkliwa, co zabezpiecza je przed zaplamieniem, ułatwia utrzymanie w czystości oraz zapewnia maksymalną higienę podczas użytkowania. Gwarantuje też zachowanie pierwotnego koloru w całym okresie eksploatacji.
Płytki ścienne Geo w odważnej żółto-czarnej kolorystyce to prawdziwa perełka. Tchną nieco śródziemnomorskim, a może nieco prowansalskim stylem. Fantastyczna kolorystyka ożywia każde wnętrze, ale w subtelny, wyrafinowany sposób.
Kafle Geo są przeznaczone do tworzenia wyrazistych akcentów w łazienkach, kuchniach, ale także w punktach gastronomicznych, a wszędzie tam wprowadzają ciepły, wesoły klimat. Świetnie komponują się zarówno z nowoczesnym wyposażeniem pomieszczeń, jak i tym utrzymanym w bardziej wyrafinowanym stylu. Płytki ścienne Geo mają dość spore rozmiary, dlatego ułożenie ich zajmuje tylko chwilę. Ich powierzchnia została pokryta cienką warstwą szkliwa, która zabezpiecza je przed trwałym zaplamieniem oraz ułatwia utrzymanie ich w czystości.

Gwarancja

warunki gwarancji
Gwarancja producenta: 6 lat od daty zakupu, jednak nie dłużej niż 7 lat od daty produkcji.
×