Facebook
Loading...
rabaty do 90% taniejrabaty do 90% taniej ceny już od 1 złceny już od 1 zł renomowani producencirenomowani producenci ponad 2000 wzorówponad 2000 wzorów

Sklep w nowej odsłonie

01.12.2013

 

Sklep Megastore.pl przekształcił się w Nexterio.pl. Od teraz sklep będzie działał pod nowym adresem www.nexterio.pl. Strona została udoskonalona pod kątem użyteczności, intuicyjności nawigacji oraz kompozycji graficznej.  

Nowa odsłona serwisu to kontynuacja 4 letniej działalności firmy w branży „Dom i Ogród”, której dotychczas zaufało ponad 100 tysięcy Klientów. Oprócz aspektów wizualnych zmieniła się również funkcjonalność sklepu. Od teraz, dzięki zmienionej kategoryzacji, można szybciej i łatwiej wyszukać interesujące produkty. Rozbudowana zakładka „Okazje” usprawni dotarcie do szczególnie atrakcyjnych ofertach czasowych. W zakładce można znaleźć aktualne wyprzedaże oraz nowości i towary z gazetki, z podziałem na kategorie produktów.  Strona poszerzyła się również o sekcję „Porady i inspiracje” prezentującą praktyczne rady dotyczące remontu oraz pomysły na aranżacje wnętrz.

 

Z myślą o naszych Klientach wprowadzamy markę Nexterio, chcąc poprzez znaczące zmiany jeszcze bardziej ułatwić zakupy artykułów do urządzania mieszkań, domów i ogrodów. Naszym celem jest oferowanie artykułów w najatrakcyjniejszych cenach oraz szybkie i bezpieczne ich dostarczanie. Zakupy w Internecie dają ogromne możliwości: niższe ceny od tych oferowanych przez tradycyjne kanały sprzedaży, szerszą ofertę, możliwość szybkich i wygodnych zakupów. Internet jest niestety również miejscem, gdzie zdarzają się przypadki nadużywania zaufania. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo Klientów. O naszej reputacji świadczy kilka tysięcy pozytywnych komentarzy kupujących. Chcąc umocnić zaufanie, wprowadziliśmy możliwość uzyskania bezterminowego prawa zwrotu - wyjaśnia Robert Kleśny, Prezes Zarządu Megastore.pl S.A.

 

W najbliższym czasie sklep planuje poszerzyć asortyment sklepu o nowe kategorie produktowe. Już teraz można wybierać z około 100 tysięcy produktów z branży „Dom i Ogród”, z czego około 30 tysięcy jest dostępnych od ręki.

Sklep znaleźć można również w Galerii Echo w Kielcach. Został przeniesiony z Dekorady na poziom -1, w sąsiedztwo sklepów Go Sport i Smyk.