nawet 90% taniej płytki od 1 zł gwarancja najniższej ceny ponad 2000 wzorów
Pokaż filtry

  ups... żaden produkt nie spełnia Twoich wymagań :(

  ale gdy zrezygnujesz z niektórych filtrów, na pewno zobaczysz ciekawą ofertę!

  Zagłówki do wanny – relaks w wodzie? Wybierz zagłówek do wanny jak dodatkowy element

  Zagłówki do wanny


  Zagłówki do wanny - nexterio.pl

  Zagłówki do wanny to elementy rzadko kiedy wchodzące w standardowe wyposażenie wanny, jednak ich dodanie znaczne zwiększa relaks płynący z leżenia w wodzie. Dzięki nim można położyć ją wygodnie, dzięki czemu całe ciało lepiej się odpręża. Zagłówki do wanny wykonywane są z miękkich materiałów, a jak dobrać model do swojej wanny?

  Zagłowek do wanny – jak znaleźć model dla siebie?

  Najczęstszą formą mocowania zagłówka są przyssawki. Stosuje się je do standardowych wanien, jednak droższe modele mają często dodany w komplecie zagłowek do wanny regulowany, wyposażony także we własny syfon. Tego typu zagłówki dedykowane są konkretnym wannom lub seriom wanien, podczas gdy mocowany na przyssawkach zaglowek do wanny pasuje do wielu różnych. Może mieć różne kształty i wielkości.

  Zagłówki wannowe – jaki zagłówek do wanny jest najwygodniejszy?

  Zagłowki wannowe można podzielić pod względem kształtów na kilka grup. Pierwsza to najczęściej spotykane, prostokątne. Dłuższa ich część pozwala na oparcie głowy, podczas gdy krótsza, górna, to element nasadzany na wannę. Równie popularne są wypukłe zagłowki wannowe, które przypominają z grubsza siodło. Oprócz tego znaleźć można modele z dodatkowym wgłębieniem na głowę, wąskie, a także kwadratowe. Wyboru musi dokonać sam użytkownik – zależy on nie tylko od wanny, ale i od tego, jakiego kształtu zagłówek będzie najlepiej mu pasować.