Facebook
Loading...
nawet 90% taniejnawet 90% taniej płytki od 1 złpłytki od 1 zł gwarancja najniższej cenygwarancja najniższej ceny ponad 2000 wzorówponad 2000 wzorów
Sortuj:

ups... żaden produkt nie spełnia Twoich wymagań :(

ale gdy zrezygnujesz z niektórych filtrów, na pewno zobaczysz ciekawą ofertę!

Baterie wannowe podtynkowe – elegancja i oszczędność miejsca

Baterie wannowe podtynkowe


 Baterie wannowe podtynkowe - nexterio.pl

Baterie wannowe podtynkowe to interesujące rozwiązanie dla wszystkich łazienek, w których zachodzi potrzeba oszczędności miejsca lub też w sytuacji, gdy nie chce się mieć większości armatury na zewnątrz. Baterie tego typu najlepiej montować w sytuacji, gdy dokonuje się remontu łazienki. Większość mechanizmów tego typu baterii znajduje się w ścianie, dlatego też gdy zachodzi konieczność montażu, istniejące płytki muszą być usunięte. Wykonane są w większości z mosiądzu.

Baterie wannowe podtynkowe – co jest ważne?

Warto zwrócić uwagę na rodzaj głowicy w tego typu baterii. Większość z nich to ceramiczne, są także termostatyczne. Głowica ceramiczne nie umożliwia co prawda regulacji strumienia oraz temperatury wody, ja termostatyczna, jednak ma znacznie dłuższą żywotność. Baterie wannowe podtynkowe są jedno- lub dwuchwytowe. Dobrze nabyć model mający przełącznik wanna/prysznic, co pozwala na używanie baterii w najlepiej pasujący sposób. Ponieważ mało kto bierze kąpiel codziennie, dzięki takiemu rozwiązaniu można dokonywać czynności higienicznych w dowolnym momencie. Warto sprawdzić także, jaką klasę przepływu ma dane bateria. Określa to ilość litrów na minutę, jakie przepływają przez baterię.