nawet 90% taniej płytki od 1 zł gwarancja najniższej ceny ponad 2000 wzorów
Pokaż filtry

  ups... żaden produkt nie spełnia Twoich wymagań :(

  ale gdy zrezygnujesz z niektórych filtrów, na pewno zobaczysz ciekawą ofertę!

  Baterie nawannowe – chromowana elegancja

  Baterie nawannowe


   Baterie nawannowe - nexterio.pl

  Baterie nawannowe są montowane - jak sama nazwa wskazuje – na wannach. Oznacza to podpięcie ich do rur doprowadzających wodę, co pozwoli na regulowanie jej siły, strumienia, a także temperatury. Choć wiele osób wybiera prysznice zamiast wanien, to jednak wanna ma znacznie więcej zalet – można na przykład poleżeć relaksująco w wodzie ze specjalnymi płynami, zaś mniejsze dzieci chętnie będą się w niej bawić. Baterie nawannowe są niezbędne, aby skorzystać z tych możliwości.

  Bateria nawannowa – jak wybrać?

  Bateria wannowa musi zostać dobrana tak, aby jak najlepiej spełniała swoje zadanie. Na co należy zwrócić uwagę podczas szukania baterii do swojej łazienki, to praktyczność. Bateria wannowa musi mieć drążek na tyle długi, aby strumień wody uderzał w środek wanny. Dobrze wyposażyć się także w model, który będzie miał przełącznik na prysznic – dzięki temu oprócz kąpieli w wodzie bateria umożliwi także możliwość szybko przemycia się.

  Bateria na wannowa z termostatem

  Jeżeli w domu są dzieci lub osoby starsze, które mogą mieć problemy z prawidłową regulacją siły i temperatury wody, wówczas z pomocą przychodzi bateria na wannowa, która jest wyposażona w utrzymujący temperaturę i ciśnienie termostat. Oczywiście pomoże to nie tylko wspomnianym osobom starszym lub dzieciom, ale również każdemu innemu użytkownikowi wanny. Dlatego bateria na wannowa z termostatem to dobre i uniwersalne rozwiązanie.