Facebook
Loading...
rabaty do 90% taniejrabaty do 90% taniej ceny już od 1 złceny już od 1 zł renomowani producencirenomowani producenci ponad 2000 wzorówponad 2000 wzorów

Płytka ścienna CAR brązowa wood błyszcząca 25x75 gat. II

Kod produktu: 153387
-50%
19,90 zł /m2
39,90 zł Cena katalogowa I gat. u producenta
OSZCZĘDZASZ 20 zł
Cena za opakowanie: 22,29 zł
Wybierz jedną z poniższych lokalizacji, aby zamówić z dostawą lub odbiorem w outlecie:

1 op. = 1,12 m2

Dostępność towaru potwierdzimy w ciągu 2 dni roboczych.

Uwaga! Na magazynie posiadamy m2.

Darmowy odbiór w sklepie

Koszt dostawy: od 35.00 zł

Dane techniczne

Opis Produktu

Trend płytek drewnopodobnych już od dawna utrzymuje się jako jeden z najczęściej wybieranych styli w naszych domach. Świetnie wpisuje się w niego Płytka Ścienna Car, która swoim wzorem dobrze imituje drewnianą strukturę.

Można ją wykorzystać do układania na ścianach np. w łazienkach żeby zaakcentować jakąś jej część i wyodrębnić na tle pozostałej aranżacji np.  w przestrzeni prysznica. Będzie to wysmakowany dekor gdy połączymy go z białymi lub szarymi płytkami.Płytka ścienna car wood 25x75 marki Cersanit. Gatunek drugi.
Do stosowania wewnątrz pomieszczeń. Płytki ścienne można układać tylko na ścianę, ponieważ ich szkliwo nie jest przystosowane do chodzenia, a wytrzymałość na obciążenie jest niewystarczająca do układania na podłodze.

Powierzchnia płytek ściennych pokryta jest cienką warstwą szkliwa, co zabezpiecza je przed zaplamieniem, ułatwia utrzymanie w czystości oraz zapewnia maksymalną higienę podczas użytkowania. Gwarantuje też zachowanie pierwotnego koloru w całym okresie eksploatacji.

Płytki II gatunku są to nowe produkty które nie spełniły najwyższych norm jakości producenta, mogą posiadać nieliczne wady tj. pojedyncze nakłucia, minimalne krzywizny boków, nierażące różnice odcieni itp.
Różnice między pierwszym a drugim gatunkiem mogą być trudne do zauważenia a niższa cena w porównaniu do I gatunku rekompensuje ewentualne niedoskonałości.

Możemy układać w następujących miejscach: łazienka, kuchnia.

Gwarancja

warunki gwarancji
Przyjmujemy reklamacje z tytułu rękojmi.