Facebook
Loading...
27 Outletów w Polsce
Znajdź
ZnajdźOutlet

Płytka ścienna PRET A PORTER black glossy 25x75 gat. II

Kod produktu: 153444
-52%
39,90 zł /m2
83,98 zł Cena katalogowa producenta
OSZCZĘDZASZ 44,08 zł
Cena za karton: 44,69 zł
Wybierz jedną z poniższych lokalizacji, aby zamówić z dostawą lub odbiorem w outlecie:

1 kar = 1,12 m2

Dostępność towaru potwierdzimy w ciągu 2 dni roboczych.

Uwaga! Na magazynie posiadamy m2.
Zamknij
Wybrana ilość jest niedostępna, ale możemy zaproponować tą samą płytkę w innym gatunku:

Darmowy odbiór w sklepie

Koszt dostawy:

Dane techniczne

Opis Produktu

Ponadczasowa elegancja czyli połączenie czerni i bieli w kolekcji Pret a Porter to idealny wybór dla wszystkich ceniących klasyczne rozwiązania. Płytka ścienna Pret a Porter Black Glossy to głęboka czerń w błyszczącej formie. Idealna do zastosowania na powierzchniach ściennych. Sprawdzi się jako element dekoracyjny wśród białych płytek lub część zabudowy np. wanny albo wypełnienie części w której znajduje się prysznic.

Dzięki połączeniu z białymi płytkami czarna płytka ścienna Pret a Porter Black Glossy nada łazience dystyngowany wygląd i będzie wpisywała się w modne trendy designu.Płytka ścienna pret a porter black glossy 25x75 marki Cersanit. Gatunek drugi.
Do stosowania wewnątrz pomieszczeń. Płytki ścienne można układać tylko na ścianę, ponieważ ich szkliwo nie jest przystosowane do chodzenia, a wytrzymałość na obciążenie jest niewystarczająca do układania na podłodze.

Powierzchnia płytek ściennych pokryta jest cienką warstwą szkliwa, co zabezpiecza je przed zaplamieniem, ułatwia utrzymanie w czystości oraz zapewnia maksymalną higienę podczas użytkowania. Gwarantuje też zachowanie pierwotnego koloru w całym okresie eksploatacji.

Płytki II gatunku są to nowe produkty które nie spełniły najwyższych norm jakości producenta, mogą posiadać nieliczne wady tj. pojedyncze nakłucia, minimalne krzywizny boków, nierażące różnice odcieni itp.
Różnice między pierwszym a drugim gatunkiem mogą być trudne do zauważenia a niższa cena w porównaniu do I gatunku rekompensuje ewentualne niedoskonałości.

Możemy układać w następujących miejscach: łazienka, kuchnia.

Gwarancja

warunki gwarancji
Przyjmujemy reklamacje z tytułu rękojmi.