Facebook
Loading...
rabaty do 90% taniejrabaty do 90% taniej ceny już od 1 złceny już od 1 zł renomowani producencirenomowani producenci ponad 2000 wzorówponad 2000 wzorów

Płytka ścienna BIANCA śnieżnobiała mat 29,7x60 gat. II

Kod produktu: 153575

Dane techniczne

Opis Produktu

Śnieżnobiała płytka ścienna Bianca to glazura, która pasuje zarówno do łazienek, jak i innych powierzchni ściennych np. kuchni. W połączeniu z innymi kolorami płytek drewnopodobnych tworzy skandynawski design, który od lat króluje już w naszych domach.

Biel nadaje się wszędzie tam gdzie chcemy optycznie powiększyć powierzchnie i stanowi doskonałe tło dla wyposażenia. Matowa powierzchnia płytki to dobry wybór wszędzie tam gdzie mamy kontakt z wodą, gdyż nie będą na niej bardzo widoczne smugi lub zacieki.Płytka ścienna bianca super white matt 29,7x60 marki Cersanit. Gatunek drugi.
Do stosowania wewnątrz pomieszczeń. Płytki ścienne można układać tylko na ścianę, ponieważ ich szkliwo nie jest przystosowane do chodzenia, a wytrzymałość na obciążenie jest niewystarczająca do układania na podłodze.

Powierzchnia płytek ściennych pokryta jest cienką warstwą szkliwa, co zabezpiecza je przed zaplamieniem, ułatwia utrzymanie w czystości oraz zapewnia maksymalną higienę podczas użytkowania. Gwarantuje też zachowanie pierwotnego koloru w całym okresie eksploatacji.

Płytki II gatunku są to nowe produkty które nie spełniły najwyższych norm jakości producenta, mogą posiadać nieliczne wady tj. pojedyncze nakłucia, minimalne krzywizny boków, nierażące różnice odcieni itp.
Różnice między pierwszym a drugim gatunkiem mogą być trudne do zauważenia a niższa cena w porównaniu do I gatunku rekompensuje ewentualne niedoskonałości.

Możemy układać w następujących miejscach: łazienka, kuchnia.

Gwarancja

warunki gwarancji
Przyjmujemy reklamacje z tytułu rękojmi.