Facebook
Loading...
48 Outletów w Polsce
Znajdź
ZnajdźOutlet
Free Samples
Zamów darmowe próbki (dodaj 3 darmowe próbki, aby porównać w domu)
Otwórz koszyk próbekUkryj
0
Twoje próbki
Próbki płytek mają charakter wyłącznie poglądowy.
Odcień płytki może się różnić w zależności od partii produkcyjnej.
Szczegóły dostawy
Wybrany paczkomat:
Adres paczkomatu:
Pokaż filtry
Sortuj:
i Dowiedz się, jak plasujemy wyniki wyszukiwania zobacz »

Stelaże podtynkowe z miską

ups... żaden produkt nie spełnia Twoich wymagań :(

ale gdy zrezygnujesz z niektórych filtrów, na pewno zobaczysz ciekawą ofertę!

WC podtynkowe – czy warto kupić stelaż podtynkowy do WC?

WC podtynkowe


WC podtynkowe - nexterio.pl

WC podtynkowe ze względu na montaż wymaga zaplanowania przed wykonaniem remontu łazienki. Choć kosztuje więcej niż tradycyjne WC, to jednak dobrze zamontowane będzie pełnić swą rolę przez długie lata i rzadko zdarzą się jakiekolwiek awarie. A jak montować WC podtynkowe?

Stelaż do WC – czyli jak WC podtynkowe maksymalnie ukrywa armaturę

Aby zamontować tego typu toaletę, wymagany jest specjalny stelaż do WC. Musi być dopasowany do rodzaju zabudowy – lekkiej lub ciężkiej. Te drugie stosuje się w przypadku ścian murowanych, wymagają one także obmurowania np. bloczkami z betonu komórkowego czy cegłami. Jeśli konstrukcja ściany zalicza ją do zabudowy lekkiej, wówczas stelaż do WC obudowany zostaje płytami gipsowymi lub kartonowymi. Można go także zamontować w lekkiej ściance działowej z profili stalowych.

Stelaż podtynkowy WC – cechy dobrego

Każdy stelaż podtynkowy WC pełni taką samą rolę, niektóre modele mają jednak cechy wyróżniające je na tle innych. Na przykład można znaleźć stelaż podtynkowy WC, który umożliwia montaż w narożniku. Inny z kolei model jest przystosowany do spłukiwania dwudzielnego. Wiele egzemplarzy posiada także podkładki wyciszające. Można dzięki temu dobrać taki stelaż, który w pełni zaspokoi potrzeby użytkownika.

Zestaw podtynkowy WC – najlepiej w komplecie

Jeżeli chce uniknąć się samodzielnego dobierania miski, klapy, spłuczki i innych elementów, warto kupić zestaw podtynkowy WC

, posiadający wszystko w komplecie. Ponieważ wymienione rzeczy dopasowane są do danego modeli, taki stelaż podtynkowy można zakładać od razu po nabyciu, bez konieczności dalszych zakupów. Taki zestaw podtynkowy WC ma różne elementy – nie każdy jest taki sam. Można więc nabyć stelaż z samą miską, miską z klapą, itp. Dzięki temu da się kupić taki, jaki najbardziej będzie pasować do toalety.