Facebook
Loading...
rabaty do 90% taniejrabaty do 90% taniej ceny już od 1 złceny już od 1 zł renomowani producencirenomowani producenci ponad 2000 wzorówponad 2000 wzorów

Grunt do trudnych podłoży CERESIT CT 19 SUPERKONTAKT 1 kg

Kod produktu: 157203
-5%
22,90 zł /szt
24,11 zł Cena katalogowa I gat. u producenta
OSZCZĘDZASZ 1,21 zł
Cena za 1kg: 22,90 zł
Wybierz jedną z poniższych lokalizacji, aby zamówić z dostawą lub odbiorem w outlecie:

Dostępność towaru potwierdzimy w ciągu 2 dni roboczych.

Uwaga! Na magazynie posiadamy szt.

Darmowy odbiór w sklepie

Koszt dostawy: od 25.00 zł

Dane techniczne

Opis Produktu

Grunt do trudnych podłoży CT 19 SUPERKONTAKT 1 kg marki Ceresit. Grunt bezrozpuszczalnikowy Ceresit CT 19 służy do gruntowania podłoży wewnątrz i na zewnątrz budynków przed zastosowaniem podłogowych zapraw wyrównujących, mas szpachlowych, zapraw klejących do płytek ceramicznych i kamiennych. Można go stosować na powierzchniach poziomych i pionowych, na podłożach nasiąkliwych i nienasiąkliwych. Preparat tworzy szorstką warstwę i poprawia przyczepność do podłoża. Szczególnie zalecany jest do gruntowania trudnych podłoży (tylko wewnątrz budynków), takich jak: jastrychy z resztkami trudnych do usunięcia klejów, istniejące płytki ceramiczne i kamienne, dyspersyjne, ftalowe i epoksydowe powłoki malarskie, lastryko, szkło, malowane i niemalowane podłoża drewnopochodne (płyty wiórowe, OSB). Może być także nakładany na jastrychy cementowe, jastrychy anhydrytowe, prefabrykowane elementy jastrychowe np. podłogowe płyty gipsowo-włóknowe, beton, w tym beton szalunkowy bez resztek olejów i środków antyadhezyjnych, podłogowe zaprawy wyrównujące, tynki cementowe, cementowo-wapienne, wapienne i gipsowe.

CT 19 można stosować na ogrzewanych konstrukcjach podłogowych.

Nie stosować:
  • na podłożach metalowych, drewnianych, z tworzyw sztucznych i sztywnych wykładzinach PCW
  • na podłożach niechłonnych na zewnątrz budynków
  • pod masy samopoziomujące na podłożach drewnopochodnych takich jak płyty wiórowe, OSB


W przypadku aplikacji CT 19 w pomieszczeniach narażonych na zawilgocenie należy stosować się do systemowych rozwiązań dla pomieszczeń mokrych. Zużycie od 0,1 do 0,4 kg/m2 w zależności od rodzaju podłoża. Kolor: jasno niebieski. Czas schnięcia - ok. 2 godz., na podłożach anhydrytowych oraz w przypadku wylewania posadzek na podłożach niechłonnych - ok. 24 godz.