Facebook
Loading...
rabaty do 90% taniejrabaty do 90% taniej ceny już od 1 złceny już od 1 zł renomowani producencirenomowani producenci ponad 2000 wzorówponad 2000 wzorów

Posadzka cementowa CERESIT CN 82 do aplikacji ręcznej i mechanicznej 30 kg

Kod produktu: 158354
Super Cena
24,90 zł /szt
Cena za 1kg: 0,83 zł
Wybierz jedną z poniższych lokalizacji, aby zamówić z dostawą lub odbiorem w outlecie:

Dostępność towaru potwierdzimy w ciągu 2 dni roboczych.

Uwaga! Na magazynie posiadamy szt.

Darmowy odbiór w sklepie

Koszt dostawy: od 35.00 zł

Dane techniczne

Opis Produktu

Posadzka cementowa CN 82 do aplikacji ręcznej i mechanicznej marki Ceresit. Do wykonywania podkładów podłogowych grubości od 10 do 80 mm.

Właściwości:
  • do wykonania posadzek i podkładów podłogowych (w tym ogrzewanych)
  • do wykonania warstw spadkowych i dociskowych
  • wysoka wytrzymałość na ściskanie C20
  • niski skurcz
  • ruch pieszy już po 24 godzinach
  • montaż płytek już po 7 dniach
  • do stosowania wewnątrz i na zewnątrz
  • łatwa w stosowaniu


Opis:
Ceresit CN 82 służy do wykonywania podkładów podłogowych: – związanych z podłożem cementowym, grubości od 10 do 80 mm, – na warstwie oddzielającej (np. folii, papie), grubości od 35 do 80 mm, – „pływających” na warstwie izolacji termicznej lub akustycznej, grubości od 45 do 80 mm. – z ogrzewaniem wodnym, grubości od 45 do 80 mm. Minimalną grubość 45 mm należy zwiększyć o zewnętrzną średnicę przewodów ogrzewania. Przeznaczona jest do wykonywania posadzek w garażach indywidualnych, pomieszczeniach gospodarczych, piwnicach, w mieszkaniach, w obiektach użyteczności publicznej takich jak: szkoły, przedszkola, biura, szpitale, itp. Zaprawą można dokonywać napraw posadzek i elementów betonowych. Może być stosowana do wykonywania warstw spadkowych i dociskowych na balkonach i tarasach. Zaprawa wymieszana z wodą ma konsystencję gęstoplastyczną, pozwalającą na formowanie spadków. Można z niej wykonywać posadzki niezbrojone lub zbrojone, wewnątrz i na zewnątrz budynków. Jastrych z zaprawy CN 82 może służyć jako podkład pod płytki ceramiczne, panele, deski podłogowe nie związane z podłożem lub pod posadzki z zapraw samopoziomujących lub rozlewnych Ceresit.
×